Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok bevaljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok bevaljam?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok egy tescos biztonsági őrbe. de 2 éve együtt élek a barátommal. szeretem a párom de nem szerelemből. hiányzik a szerelem az életemből. tennem kell ellene . jó esélyeim vannak azt hiszem. mindig köszön és titkon figyel ahogy én is őt. meg mindig utánam jön sajna a barátommal megyünk a tescoba egyedül nem szoktam. nem akarom megcsalni őt ezért ha összejönnék vele elhagynám öt. de félek a haragjátol . meg hát az a baj először öszekellene vele jönnöm de nem merem megkérdezni mi van ha foglalt. vagy még roszabb gyereke van. szép csinos kedves vagyok. de mi van ha viszautasít ettől félek.

2013. ápr. 7. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül a Tescoba, kérdezd meg az őrt, megismerkedne-e veled, vesztenivalód nincs. Mellesleg ha azon gondolkozol, hogy neked inkább a biztonsági őr kell, előbb-utóbb úgyis szétmennétek a jelenlegi pároddal.
2013. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos gyanúsak vagytok neki

és csak figyel nehogy ellopj valamit!

2013. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jol ertem, hogy csak latasbol ismered a fickot?
2013. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
VALLD BE!
2013. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nehéz kérdés , jól át kell gondolni mit lép az ember ... mert 3 féle képpen is elsülhet a dolog , vagy maradsz és 4-5 év elmúltával totálisan kiégsz , és sajnálni fogod az elpocsékolt éveket , vagy mész az ismeretlenbe ami akár jól is alakulhat vagy épp az ellenkezője , és fogni fogod a fejed hogy , " Miért nem maradtam a biztos kapcsolatban "


Megfontoltnak kell lenni,én azt ajánlom hogy, valamilyen úton módon beszélgess el hosszasabban azzal a bizonyos biztonsági őrrel , ismerd meg egy kicsit jobban , ne csak a felületes dolgokra hagyatkozz ... és ha ezek után is azt érzed hogy menned kell ... akkor menelj :) Nincs értelme egy helyben toporogni...

2013. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És olyan értelmes is vagy, amilyen szép, csinos és kedves? Mert a helyesírásod az elégtelen felé konvergál!
2013. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Figyelj már helyesen is tudok írni . de nem helyesírás versenyen vagyok hanem a Gyakori Kérdésekben.
2013. ápr. 7. 13:06
 8/11 A kérdező kommentje:
nem ismerem kettő hete szerelmes lettem belé. a nevét sem tudom
2013. ápr. 7. 13:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy te lany? Eleg olcson adod a szerelmet.. ha leszarod az egeszet, 1 het mulva mar el is felejted... mar hogy lennel szerelmes egy idegenbe?
2013. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hát ilyen nagy ismerettel, és "szerelemmel" nehogy el merd hagyni a barátodat.. te nem vagy normális.. ez nem szerelem, amit a biztonsági őr után érzel.
2013. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!