Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok bevaljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok bevaljam?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok egy tescos biztonsági őrbe. de 2 éve együtt élek a barátommal. szeretem a párom de nem szerelemből. hiányzik a szerelem az életemből. tennem kell ellene . jó esélyeim vannak azt hiszem. mindig köszön és titkon figyel ahogy én is őt. meg mindig utánam jön sajna a barátommal megyünk a tescoba egyedül nem szoktam. nem akarom megcsalni őt ezért ha összejönnék vele elhagynám öt. de félek a haragjátol . meg hát az a baj először öszekellene vele jönnöm de nem merem megkérdezni mi van ha foglalt. vagy még roszabb gyereke van. szép csinos kedves vagyok. de mi van ha viszautasít ettől félek.

2013. ápr. 7. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem szerethetsz olyat, akit nem ismersz, és nem ismerhetsz igazán olyat, akit nem szeretsz!
2013. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!