Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha igazán érdekelném a fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán érdekelném a fiút akkor minden nap beszélnénk egymással? Keresne engem naponta?

Figyelt kérdés
Facebookon, telefonon ha már nem találkozunk.
2013. ápr. 7. 20:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
miért? te keresnéd naponta?
2013. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz rá te is ,vagy nem hívod fel előbb utóbb megunja és nem fogod őt érdekelni.
2013. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Az érdeklődésnek kölcsönösnek kell lennie,mert szerintem mindenki úgy van az ismerkedéssel,hogy nem fut olyan szekér után,ami nem veszi fel.
2013. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

3 ok miatt nem ír rád, várja hogy te is írj, nagy ívben leszar, szeret de fél írni.


derítsd ki melyik

2013. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
kérdezd már meg Tőle!
2013. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem,mert félne,hogy untatna..
2013. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Igen, ha egy pasit a te lényed érdekli, mindennap keresi a kapcsolatot veled.Ebből simán le tudod szűrni, hogy hányadán álltok, és a te lényed mennyire lényeges számára.
2013. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem, nem keresne, mert az esetleg túl sok lenne, és ő is úgy gondolná, hogy nem akar ennyire gusztustalanul nyomulni. De ha te nem adtál pozitív visszajelzést, abból is úgy vélheti, hogy nem érdeklődsz iránta, ezért nem keres. Vagy lehet bármi más ok, ezt jó lenne tisztáznotok. Egyébként meg a legtöbb srác nem fog minden nap keresni, még akkor se, ha érdekled őt. A legtöbb embernek ez egyszerűen túl sok lenne.
2013. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én is szoktam neki írni. Na nem minden nap, de ha 2-3 napig nem beszélünk írok egy "Szia hogy vagy?" üzenetet. Ő is szokott, de ő is csak 2-3 nap után. Valamennyire csak érdeklem mert 6 randink volt eddig....Hacsak nem játszik velem :(
2013. ápr. 7. 21:04
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
Én akkor se keresnélek naponta, megvan a saját életem is, még a legjobb barátaimmal sem beszélek mindennap.
2013. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!