Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha még csak randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még csak randiznátok egy lánnyal és az ismerkedés közben megtudnátok, hogy depressziós, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Megszakítanátok vele a kapcsolatot vagy ennek ellenére is folytatnátok? Kérlek titeket, őszintén válaszoljatok! Köszönöm!
2013. ápr. 8. 01:05
1 2
 1/13 Antonius Caepio ***** válasza:
100%
Próbálnék segíteni neki, ha engedi. Ha amúgy érdekesnek találok valakit, akkor ez semmiképp sem tudna eltántorítani.
2013. ápr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Folytatnám.

A depresszión úgyis a társaság segít.

2013. ápr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha ezen kívül bejön, nem érdekelne
2013. ápr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

az attól függ,hogy öndiagnózis alapján dőlt-e ez el.

vagyis unatkozó,elfásult beszűkült agy-e,de nincs más baja.

ez esetben nem feltétlen.

vagy gyógyszer szedő beteg.

utóbbi esetben nem keresném többet,mert nem vagyok ápoló.

2013. ápr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Segítenék neki. Engem még valamilyen szinten vonz is, mert aki depressziós az általában jobban igényli a szeretetet :)
2013. ápr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyszerű
2013. ápr. 8. 01:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Együtt szomorkodnék vele. Én is egy világfájdalom, mindig búvalba-szott agresszív tetű vagyok. Kiváló társam lenne. Mi lennénk a fekete sereg!
2013. ápr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy hihetetlen de vannak olyan férfiak akikben van empátia.Én is ilyen vagyok és ez nem lenne kizáró ok


Viszont ha fordítva lenne a helyzet akkor az itteni kommentek alapján azt mondom hogy az összes nő visszautasítana egy olyan pasit akiről kiderülne randizgatás közben hogy depressziós.Mégegyszer mondom hogy ezt az itteni kommentek alapján mondom,úgyhogy ne tessék ezen felháborodni

2013. ápr. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tartanám a távolságot, míg többet meg nem tudok a helyzetről. Ha ez nem csak egy múló probléma, nem foglalkoznék vele.
2013. ápr. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 10+ évet húztam le egy mániás depressziós mellett, u.h. szép dolog a 'majd én segítek rajta' de k.-ra nem működik, elhagyni meg hihetetlen tortúra. Én biztos nem kezdenék depresszióssal megint, de lehet, hogy én vagyok hülye.
2013. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!