Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha még csak randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még csak randiznátok egy lánnyal és az ismerkedés közben megtudnátok, hogy depressziós, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Megszakítanátok vele a kapcsolatot vagy ennek ellenére is folytatnátok? Kérlek titeket, őszintén válaszoljatok! Köszönöm!
2013. ápr. 8. 01:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A személytől függ. Én is voltam már depresszióssal, és meg tudom erősíteni, hogy az ilyen "ez csak érdekesebbé teszi" meg "majd én segítek neki" beszólások azt jelzik, az illető nagyon nincs képben.


De ha nagyon fontos nekem, akkor ez nem kizáró ok.

2013. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát tudod, ha nehezen nyílsz meg, és ez hozzátartozik,

meg alapból nyomi az ember hangulata, akkor az nem túl kedvező, mert ha nem fogod meg az illetőt 1-2 tali alatt, többet úgymond nem fog rád szánni az idejéből.


Az első két randin mindenki adja a jó arcot, meg teszi kicsit az agyát, de ez kell is, mert másképp nem fogod meg a másikat, és uncsi leszel.


De azért én előljáróban felkészítenélek, nem túl sok empatikus férfi van, aki ezt vállalja, hogy időt ad neked, hogy megismerjen jobban.

2013. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk, a férfiak jelentős többség nemhogy diagnosztizált depresszióssal nem randizna, de azzal sem akit negatívnak minősít, vagy bármilyen munkát sejt a leányzó körül (pl mert nincs eleresztve anyagilag a csaj és családja, és nehezebben oldja meg a dolgait). Ezek a "pozitív" gondolkodású egyedek nem jók semmire, csak anyuci szoknyája mögül bulizgatnak.
2020. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!