Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! 16-17 évesen ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 16-17 évesen ti mit vártok egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki fiatalnak érzi még magát hozzá? Vagy csak szeretetre vágyik, vagy szerelemre? Mit csináltok ilyenkor?

2013. ápr. 8. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
féltem a szabadságomat és akit nem találok megfelelőnek a "pasi" szerepre azzal csak játszom.. tudom, hogy nem túl szép dolog, de csak így tudom kiszűrni. amúgy meg egy olyanba tudnék beleszeretni, aki érett és tudja is kezelni az éretlenebb dolgaimat (ami a gondolkodásomban nem nyilvánul meg, de 1-2 dologban igen, ami a bizalmatlanságomból és elközelezettségtől való félelmemből alakult ki), tehát férfiasan viselkedik, és tud "vezetni" a kapcsolatban valamilyen szinten, értelmes..stb.
2013. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azt, hogy szeressen, én is tudjam szeretni, ne csak szexre kelljek, lehessen vele hülyülni is, stb...

16/L

2013. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az a baj 16-17 éves lányok mint első kommentelő, csak játszadozik, sokszor a olyan pasikkal basznak ki akik tényleg komolyan gondolják. Nem mellesleg attól hogy hülyül nem éretlenebb mint a lány aki vele egy idős. Csak ugye jön a tipikus női egoizmus, hogy neki idősebb pasik kellenek akik "érettebbek" mint a kora beliek, pedig azt sok lány még 22 évesen se tudja mi az a öszinteség, nem hogy 16-17 éves... 16-17 évesen inkább bolondságra örültségekre vágyik egy lány egy kapcsolatban, de annak is van határa.

Amúgy F/23

2013. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Min. 1 GBit/sec
2013. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

valószínűleg nem jól értelmezted a mondataim.. tudod annyi azért van bennem, hogy egy normálissal nem b*szok ki, mert őket megbecsülöm, csak eddig életemben 2 ilyen fiúval találkoztam.. abban szerintem semmi kivetnivaló nincs ha letesztelem a potenciális jelöltet és nem állok le fűvel-fával, viszont ez nem egyenlő azzal, hogy összetöröm a szívét :) persze csak akkor ha megérdemli

és sajnos igen tapasztalatból tudom, hogy nagyon ritka az, hogy egy velünk egyidős fiú érett legyen gondolkodásilag és itt nem arra gondolok hogy néha hülyéskedik valaki..az sosem baj, de a velünk egyidősek -pár kivétellel- MINDENT elhülyéskednek, és nem merik felvállalni az érzésüket, kis nyuszik, szóval valszeg nem véletlenül akar minden lány idősebb pasit, aki már komolyabban gondolkozik bizonyos dolgokban

2013. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves!

Tudtam, hogy ezzel jössz :D


Nézz körül, a valóság teljesen más ellenérvet mutat pl a te nemedről! Mondok példát, csajok többsége akár korodbeli is, felrak magáról publikus oldalra képet, hogy önmagát fényezze és egy csomó pasi dicslrje :D

utána meg ha érdekes kommentárt kapnak alá, megsértődve, lenézően, sőt egy életképtelen érvet se tud felhozni a védelmére. Csak annyit mint mindenki más, ha más emgteheti én miért ne? Blabla


Lehet te kivétel vagy, de már régen elrontottad azzal, h egyből elkezdted támadásnak vélni, illetve védelmére kellni a nemed nevében.


Sok 16-20 éves lány számára az élet a buli, meg jaj de szép kocsija van ennek a pasinak stb, amíg ez nagyon sok kis szaros lány fejében ez jár, addig a véleméynme nem is változik.

2013. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyrészt nem az egész nememet védtem meg, ugyanis tisztában vagyok a szomorú állapotokkal, másrészt azért vettem támadásnak tán, mert támadtál ;) ezt nem tudod kimagyarázni már azzal, hogy én kombinatorikázom túl a "női gondolkodásommal".. ti fiúk egypáran nagyon okosnak hiszitek magatokat és mindig csak a tényekkel meg közhelyekkel jöttök. nem vetted észre, hogy egy normális észérved nem volt, hanem rögtön csak általánosítani tudtál? így könnyű... igen sok ilyen lány van, de sokan nem ilyenek. én vagyok az élő példa, hogy -nem nagyképűségből- de akárkit megkaphatnék, mindenki folyton azzal jön hogy milyen jól nézek ki, de tudod mit? lesz*rom, mert a kinézet semmi. sokkal többre tartom az eszemet és a leendő páromtól is ezt várom el, nem pedig azt mint a kis krvák, hogy ilyenolyan kocsija meg háza legyen és millimos legyen és jólnézzen ki és rizsa rizsa rizsa... szóval körülkéne kicsit nézni, nem pedig a sz*rral dobálózni
2013. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!