Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mi tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi tetszik egy fiúban? Mi az amit elvárták tőle? Én például nem vagyok szép de bunkó se tudok vicces és kedves is Lenni. Kor:15

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Az elvárások gyors ismerkedési halált szülnek.


F25

2013. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azzal nem értek egyet, hogy az elvárások gyors ismerkedési halált szülnek... nyilván nem azt várom el a fiútól, hogy pont 174 cm magas legyen, barna hajjal, és zöldeskék szemmel... de azt azért elvárhatom, hogy úgy a mindennapokban őszinte legyen, kedves, vidám természetű, humoros, de azért ha kell, akkor komoly is?!

Mert én ezeket elvárom, már bocsi... nyilván, azt nem köthetem már ki olyannyira, hogy legyen romantikus alkat, szeresse a vígjátékokat, tudjon főzni, stb... ezek nem olyan alaptulajdonságok (szerintem), mint az előzőek...


Szóval, a kérdésre válaszolva :)

Külsőleg nincs sok elvárásom, csak annyi (igen... nekem is... fontos, bocsi...), hogy magasabb legyen, mint én, én 168 cm vagyok. Nem kell, hogy adonisz legyen, nyilván ha sportol, vagy ha jár kondizni, az előny :) Ja, és a mackós típusú fiúkat nem szeretem, meg ha lehet, akkor ne legyen olyan hosszú haja, mint egy lánynak.

Belsőre pedig: amiket írtam, kedves, őszinte, udvarias, vidám, humoros, hűséges, merje kimutatni, hogy szeret, és 1-2 dologban legyen férfi, és legyen előzékeny! :) Tehát ne remegjen bele a lába azért olyannyira, ha oda kell hozzám hajolni megcsókolni... (ezzel nem azt mondom, hogy ugorjon bele rögtön a torkomba! Csak kezdeményezzen)

2013. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Helyesírás
2013. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es, és miben nyújtanál Te többet, mint más lányok? Csak mert ezek az elvárásaid sok más lánynak is elvárásai, akik ribanckodnak ezerrel de cserébe semmit sem nyújtanak.

Sokszor hallottam már ezt a legyen kedves, őszinte, humoros, odafigyelő címkéket, de valahogy, amikor oda került a sor, sosem értékelték a lányok ezt többek között tőlem sem :) Szóval ez csak szövegelés. Igenis elvárjátok azt, hogy néha legyen kicsit bunkóbb is a srác, hogy megmondja Nektek keményen a véleményét, kiálljon a saját igaza mellett. Én ezt tapasztaltam. Kicsit ismerem már a női nemet :)


F25

2013. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én miben nyújtanék többet?.... Mármint kinél? Én is ember vagyok, nem szupermodell és nem díva, szóval ezt nem tudnám nyújtani. Én adom szintén a szeretetemet, a bizalmamat, az őszinteségemet, egyszóval magamat, ha neki ez elég. Mert ezek manapság nagyobb értékek, mint ahogy gondoljuk. És én azt mondom, hogy nem is a bunkóság kell a kapcsolatba, mint ahogy te írtad. Hanem a játékosság, azt hiszem. Mert néha tök jó húzni a párod előtt a mézes madzagot :) Persze azért vigyázni kell, hogy ezek a féltékennyé tevések, egyebek, ne legyenek igaziak, csak olyan játékosak, mint ahogy írtam. Néha még a durcit is jó bedobni nekünk, lányoknak (szerintem :D), mert bár látni a szememből, hogy ez nem komoly, és nem úgy játszom a szerepem, hogy az asztalt csapkodom... :D ... de olyan jó, mikor próbál kiengesztelni, vagy puszilgatva mondja, hogy "Naaaa, ne haragudj mááár!" :) És igen, az is kell, hogy a pasinak legyen véleménye, és álljon ki az igaza mellett, de ne úgy, mint egy idegbeteg állat! Mert tök jó, amikor a veszekedések úgy zajlanak, hogy a másik fél teljesen nyugodt, mert ezzel biztosan megnyugtatja a párját is. Szóval ne legyen a pasi olyan, hogy "nekem minden mindegy, ahogy neked jó, Drágám"... arra mi is ráununk, akár ti, fiúk. Szóval érted... "röviden" ennyi... Te mit várnál el a lánytól?!
2013. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Szóval tömjék a puncid mellett az egódat is :)
2013. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-.-'

Miért is gondoltam, hogy van még itt értelmes ember?! hiba volt...

2013. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hello :) Én most 14 vagyok lány :) Az első pasim van.. :$ Hát nem a leghelyesebb mondom így de nagyon kedves aranyos és vicces :) Nekem ezek a fő dolgok :) nem a külső számít részemről ezek az elvárások :) Szerintem nem sok :D
2013. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!