Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért tartják szánalmasn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tartják szánalmasnak azt a férfit aki a válság miatt csóró és anyagilag nem jut egyről a kettőre, de munkahelye az van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

és akinek nincs munkahelye azt miért tartják annak?

ha keres ,de nem talál

2013. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert nem logikus alapon, hanem ösztönszinten ítélik meg az embereket.
2013. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert a sikerhez sikerességet kell sugározni, blabla. A nők felszínesek, ezért a felszínen kell őket elkápráztatni.
2013. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Isteneeeeem!Hol a jó büdös fr.ncban akadnak össze a mai férfiak ezzel a sok pénzéhes, szűk látókörű,buta,igénytelen kurv.val????Minden kérdés erről szól.Itt csak én ismerek normális nőket?26L
2013. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

megpróbálom lesarkosítani kicsit, tegyük fel választhatsz két kocsi közül egy átlagos középosztálynak való suzuki és egy bmw terepjáró között...

mindkettő a tied lehet, akkor melyiket választod?

de ez csak a pénzéhes nőkre igaz, akik sajnos egyre többen vannak... nekem pl tök mindegy a srác anyagi helyzete, mert úgy neveltek h mindenért meg kell dolgozni... 21L

2013. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A kötekedők elkerülése miatt írhattad volna úgy,hogy miért van olyan is,hogy...

A legtöbb nő nem ilyen,főleg azért,mert ugyanabba a szegény rétegbe tartozik.

Kívülről könnyebb valakit lenézni,mint az ő helyzetéből.De nem mindenki teszi ezt.

2013. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy minden nő de aki ilyen ő valóban felszínes. Hozzá megy egy cabrios macho-hoz aztán csodálkozik hogy 5 10 év után összedől az álompalota és nevelheti a gyerekeket egyedül. Ha valakinek egy pasinak nincs pénze de küzd próbálkozik hajtja gyűri a lehetőségeket de nincs eredménye rá tisztelet a kivételnek miért nem figyelnek fel? Viszont el kell azt is mondanom hogy azt tapasztaltam hogy sok pasi meg csak nőnőnő centrikus és ha valahol dumálok egy pasival egy jót és mondom neki hogy hé üjünk be sörözni akkor már az nem. Hozzá kelltennem nem vagyok homosex
2013. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez általában így van. Mindig a nők barátnői ismerősei a normálisak. Csakhogy más valakivel párkapcsolatban lenni, ahol még egy szende szűzike is kimutathatja a foga fehérjét annyira, hogy a barátnők sosem hinnék el.

Így persze a férfi lesz a szerencsétlen h_lye, meg megkapja hogy keressen normális nőt magának.

Nos senkinek nincs a homlokára írva milyen lesz 5 hónappal később, sőt olyat is láttam hogy egész az esküvőig nagyszerűen színészkedett a hölgy.

35 F

2013. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

na válaszolók, bár a múltkor volt itt hasonló jellegű kérdés , na arra kaptam egy gyönyörű üzenetet

nem tudom kedves kérdező, de soha nem így voltam, éppen ez volt a baj velem a klasszikus 3 német márka közül volt neki, még sem volt nyerő, nekem pont nem a látszat a lényeg, ami a fejében van az kell N

2013. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es te vagy a pár százalék... :)
2013. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!