Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan randitok, amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan randitok, amit a másik viselkedése/váratlan és kellemetlen reagálása miatt nem követett másik?

Figyelt kérdés

Egy ismerős ismerősének az ismerősével...megesett sztori:

Randin minden szép és jó, a partner szimpatikus, kedves, udvarias, lenyűgöző, humoros, okos, ezért a hölgy szinte ájulás szélén a kellemes meglepetéstől, elköszönéskor jóleső búcsúcsók, repkedve haza mindenki.

Késő este sms a randi partnertől:"a tiéd vagyok"+szmájlicska, mellékelve hozzá saját lefotózott, hm...férfiassága.

Telefon sikítva eldob.



2013. ápr. 8. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
haha
2013. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

igen,volt

csajo soktosz eltünnej a semmibe,mégha jol sikerült is a randi,persze okot nem adnak,valszeg más fiu is volt a képben,

2013. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az szép:D Nekem is volt. Neten ismertem meg a srácot, találkoztunk, elmentünk sétálni és ha látott a földön valamit, ami üvegből van, akkor felvette és földhözvágta.

Ő ezt nagyon viccesnek tartotta, én viszont hülyén éreztem magam, érdekesen néztek az emberek is. Amúgy ezt leszámítva sem volt éppenséggel szórakoztató a társasága.

2013. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:-))))ehehe...

elnézést, de elképzelve ezt a jelenetet, az a film jut eszembe, mikor egy nőnek kényszeres káromkodásos zavara volt, és a legváratlanabb pillanatokban kiabált trágárságokat, a járókelők és partnere legnagyobb megrökönyödésére.

Hát igen...érdekes faj az emberiség.

2013. ápr. 8. 13:36
 5/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
100%
Ha a telefon nem serult az eldobas kovetkezmenyekent,akkor nincs baj.
2013. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

régebben randiztam egy sráccal. az első próbálkozásaim között volt. elég nehézkes volt vele a beszélgetés. bármilyen témákat hoztam fel, ő azt mondta nincs véleménye az adott témáról...nem nem olvas könyveket, nem nem szeret zenét hallgatni, sem filmeket nézni, nem nem volt még barátnője, nincs tapasztalata, nincs hobbija, nincs kedvenc színe, nincsenek barátai, a suli nem megy neki mert nem érdekli.


magyarul képtelenség volt beszélgetni vele. a randi végén meg akart csókolni. nem engedtem. azt mondta reméli hogy lesz második alkalom is. nem kerestem többet.


volt egy másik is eset is. moziba mentünk egy sráccal, meg is néztük a filmet, egészen normálisan el lehetett vele beszélgetni. nem volt vészes. aztán hirtelen meg akart volna csókolni és közelebb hajolt. elkapott a hányinger abban a pillanatban= irtó büdös volt a szája.

nem is engedtem. aztán azt mondta köpjem ki a rágómat hogy megcsókolhassam.....na mondtam kizárt. szerencsére akkor megmentett a telefonom csörgése. egyik osztálytársam hívott, de kihasználtam és miután letettem, hirtelen sürgősen el kellett mennem....


a srác azt kérte, hogy a következő randin bemutathasson az anyjának. megmondtam, hogy nem akarok folytatást, majd leléptem.


27/N

2013. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
á
2013. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!