Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek meg egy lányt aki foglalt de "hajlik" felém?

Figyelt kérdés
Annyi még hogy a hülyének is leesik ahogy egymással viselkedünk.

2013. ápr. 8. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
növessz gerincet és beszéld meg vele a dolgot
2013. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy akar-e még egy barátot.

:)

2013. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ezen én is gondolkoztam, de a lehetőségek korlátozottak.


Mivel osztálytárs, így suliban tudunk csak beszélni, és lehet hogy többet beszélünk mint kellene, de az ottani körülmények (hogy mindig van valaki a közelben), nem jó.


Itt meg csak úgy tudom elérni, hogy annak nyoma marad, és az gáz lenne neki.


Elhívni meg így kicsit necces lenne, mert a pasia szokott menni hozzá. Ha meg nincs otthon rögtön kérdőre vonja (féltékeny típus)

2013. ápr. 8. 19:06
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es köszi, de nem osztozok senkivel, akkor inkább hagyom.
2013. ápr. 8. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
egy vastag pénztárcával elérheted, amit akarsz.
2013. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

-.-"


még ha érdekelné, de amúgy se probálkoznék ilyennel.

2013. ápr. 8. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Normális válasz:


Legkönnyebben úgy jöhetsz vele össze, ha előtte bizonyos szinten összehaverkodtok. Tudd meg, hogy mik azok a tulajdonságai a pasijának, amiket ő nem szeret benne, te viszont törekedj arra, hogy azokban nagyon jó legyél! Így elképzelhető hogy inkább téged fog választani a csaj. Biztos beválik, nekem így szedte el egyszer egy hót nyomorék gyerek a nőmet. Ha te voltál, dögölj meg.

2013. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

eddig még senki nőjét nem szedtem el :D


Hát mások szerint jobb viszonyba vagyunk, mint ő a pasiával.


Csak hát attól még van, és nem fog eltűnni onnan magától szerintem. Vagy nem tudom.

2013. ápr. 8. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
4: Egy emberről beszélsz, nem valami zsákmányról, amin lehet osztozni... Ilyen hozzáállással nem vagy partiképes, azt mondom.
2013. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

pont azért írtam hogy nem osztozom.


Nem várok el semmit egy kapcsolatban, csak azt hogy ne csak "félig" legyen az enyém.

2013. ápr. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!