Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 27 éves nő vagyok, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő vagyok, de még mindig tininek néznek, túl fiatalos a külsőm, nem tehetek róla, de már kezd zavarni, hogy akár nálam 10 évvel fiatalabb fiúk is kikezdenek, komolyan bejönnek az idősebbek nők a fiatal fiúknak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nyáron leszek 24 éves, nekem nagyon bejönnek a nálam picit idősebb csajok 26-28 év. De mikor fiatalabb voltam, 17-18 éves, akkor viszont a 20-22 éves korosztály jött be. 23F
2013. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, 23 éves vagyok, igaz srác, de kinézek ilyen 16-18-nak max és eddig ilyen 13-15 év körüli kiscsajok tapadtak rá csak.
2013. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bátyám 27 éves és tök fiatalnak néz ki, a barátnője 22 éves, most nem értem, miért kell ebből problémát csinálni, szerintem fordítva is belefér 4-5 év a hölgy javára, nem a középkorban élünk. Utolsó, szerintem később te is örülni fogsz ennek az adottságodnak, mert később fogsz megöregedni.
2013. ápr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
engem is 22-24nek néznek 28 évesen pasiként:D
2013. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Igen, folyton ezzel jönnek, hogy majd 10 év múlva de jó lesz, letagadhatok több évet és látszik, hogy nem öregszik úgy a bőröm, mint másnak stb. De mit érek most vele, ha a magány a sorsom, mivel egy 13-15 éves kislány nem jó semmire sem? Nem az ostoba, mindenkit megdugok típusú srác vagyok, normális kapcsolatra és majd családra is vágyom már lassan, de így elég nehéz, ha mindenhol úgy kezelnek, a külső adottságaim miatt, akik nem ismernek, mint egy taknyos tini kölyköt. Értelmileg meg már tiniként is előrébb jártam rég a kortársaimnál.
2013. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok,és most leszek a héten 24.

És mindenki 30 vagy annál is többnek néz...

Már 14 évesen se kértek személyit sehol semmihez,akkor volt előnye,de mára már nem lényeges.Még így se,hogy nincs most senkim.Mert nekem érett nő kéne,nem középiskolás,vagy akármilyen... Ez ellen sokat nem tudsz te se tenni,meg én se.

2013. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nemtől független tanács:

Ha zavar, hogy fiatalabbnak néznek, túl fiataloknak tetszel, akkor ismerkedj olyan helyen, ahol a KOROD a belépő!


Azaz olyan helyen, ahol a fiatalabbak nincsenek jelen, vagy azért mert nem az ő vadászterepük, vagy mert nem is engedik be őket.


-idősebbeknek szánt szórakozóhely; színvonalasabb kávézó...stb; egyetemi könyvtár...


Vagy olyan helyen, ahol eleve tisztában vannak a koroddal.

-egyetem, tanfolyam, munkahely...


Engem is fiatalabbnak néznek. 28 létemre még mindig rendszeresen elkérik a személyimet, de ismerkedésnél még nem okozott gondot. Korábban sem.


Az összes barátommal/pasimmal/párommal olyan helyen ismerkedtem meg, ahol egyértelmű volt, hogy "nem lehetek fiatalabb, mint X... akármennyinek is tűnök" vagy olyan helyen, ahol nagyon hamar kiderült a pontos korom.

2013. ápr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, ezzel önmagában nincs is gond, én is bepróbálkozom idősebb csajoknál. Egyrészt bejönnek ja, sokszor szexisebbek és jobb a kisugárzásuk mint a fiatal kis egymást másoló csitriknek. De tudom h sok értelme nincs, de amikor az esély kb 0 akkor lenyugszik az ember és így még bármi összejöhet :)

Amúgy meg örülj neki! Miért zavar? Nem tudom, milyen kapcsolatokban gondolkodsz, de egy 20 éves fiú már simán hozza azt amit egy 28 éves, sőt, igaz max szex terén :D


Am. meg ha öregebbnek akarsz kinézni, öltözködj elegánsan, erősebb smink, hordj magassarkút, ilyesmi jut eszembe...

2013. ápr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az erősebb sminket, a természetes szépségért

rajonganak a 30 év körüliek :)


Kiváncsi lennék rá, hogy mennyire tudsz elbújni az avatott

szemek előtt, úgyértve a korod mennyire nem látszik :)

2013. ápr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fiatalos külsővel megáldott okos lányokat szeressük, tehát nincs ezzel baj :) 27f
2013. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!