Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy álombeli pasiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy álombeli pasiért akarom elhagyni a páromat, nem fogom megbánni?

Figyelt kérdés

A barátommal majdnem 3 éve vagyunk együtt. Pár hete elkezdtem álmodozni az egyik közös ismerősünkről. Köszönőviszonyban vagyok vele,de igazából semmi több...néha vannak olyan durva összenézéseink,mintha tetszenék neki. Talán ezért is kezdtem el róla álmodozni. Alig ismerem,de már elképzeltem,h milyen jó pasi. Külsőleg tényleg az,fantasztikus teste van,de nem ismerem annyira,h szerelmes legyek belé,sztem csak az álmom miatt meséltem be magamnak. De ez így nagyon rossz,mert folyton rá gondolok,még mikor a barátommal vagyok akkor is. Teljesen tönkretesz,sehogy sem tudom kiverni a fejemből,és ez egyre rosszabb... Folyton rá akarok gondolni,de közben meg nem. Szóval tökre olyan,mintha szerelmes lennék,pedig csak egy álombeli fiú,akit én fantáziáltam egy ismerős testében. Annyira elsúlyosodott a dolog,h már a szakítást is felhoztam a barátomnál. Pedig előtte minden rendben volt. Szeretem a páromat,de nem hagy nyugodni ez a srác... :(( Pedig csak miatta hagynám el a páromat. Vélemény? El fog múlni ez a fantáziálás,v szakítsak? Meg fogom bánni? Hisz lehet,h nem is kellek a másik srácnak...és ha kellenék is,lehet h egyáltalán nem olyan,mint ahogy elképzeltem álmomban. Teljesen bekattantam. :(

20/L


2013. ápr. 9. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
az az álombéli pasi meg egy álombéli nőért fog majd téged elhagyni
2013. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Dobd a pasidat nyugodtan azért a bájgúnárért,legalább majd jól tönkre tesz :)
2013. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a pároddal 3 éve vagy együtt és szereted, a bizonytalanra, ne cseréld le a biztosat!!


Sokan bele esnek ebbe a hibába és egy életen keresztül bánják! Nem te vagy az egyetlen aki erről a pasiról így vélekedik, tehát bármelyik nőt megkaphatja, lehet hogy többet is egyszerre! És miért is ragadna le egy mellett?!

2013. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelenlegi barátod azért nem lehet olyan jó,ha egy másikról álmodozol.
2013. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félreértitek! Ez a srác nem szívtipró! Egy átlagos srác,csak engem valamiért nagyon megfogott. Eddig nem is igen volt barátnője,nem is csajozik...
2013. ápr. 9. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ez így eléggé szánalmas, már ne is haragudj.

Csak emiatt felrúgnál egy 3 éves kapcsolatot, mert a másik pasinak jobb a teste?


Most nem azért, de szinte mindig lehet találni egy jobbat, legalábbis aki az adott pillanatban annak érzünk.

A kísértésnek ellen kell tudni állni!


Szerinted a barátodat még nem ejtette senki kísértésbe? Szerintem könnyen előfordulhat, de ha szeret ő soha nem hagyna el, egy hirtelen fellángolás miatt. Szóval szerintem jogosan várná ezt el tőled fordítva is


Ha egy kapcsolat tönkre megy, akkor érthető a szakítás, de ha minden jó, csak azért mert van egy másik, aki helyesebb? Ennyi erővel egész életedben váltogathatnád a pasijaidat, épp mikor ki tetszik meg

2013. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hyatt ***** válasza:

Ez nem jó ötlet. Fellángolásai vannak az embernek de tudnia kell őket helyükön tartani. A pasi ha meg tud szerezni magának az ne a semmivel történjen. Ha levesz a lábadról folyamat akkor érthető de így tényleg csak egy álmodozás kivetülése.


Ha kapcsolatba is kerülnél vele így, valószínűleg gyorsan csalódnál benne, mert nem ugyanaz a fiú aki az álmaidban szerepel. Biztosan másképpen viselkedik vagy gondol dolgokra mint ahogyan elképzeled és ezért más is lesz vele. Nem tart ki sokáig így.

2013. ápr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!