Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 8 napja nem találkoztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 napja nem találkoztam a fiúval akivel randizom és hiányzik. Szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Naponta vagy 30 alkalommal jut eszembe, rá gondolok és szinte kivagyok hogy nem találkozhatom vele. Minden vágyam az lenne hogy megcsókolgasson már, vagy csak hogy pár szót tudjunk beszélni. Teljesen kikészülök már a hiányától...Pedig szex még nem volt. Szerelmes vagyok?
2013. ápr. 10. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést...Egyedül tetudhatod csak, hogy mit érzel iránta.
2013. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez még nem biztos,hogy szerelem.Lehet,hogy a hiánya hozza ki ezt az érzést.Mikor találkoztok újra?
2013. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a szerelem sok f@sságra képes :DD
2013. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pénteken majd. De hogy hogyan bírom ki azt a 2 napot még...
2013. ápr. 10. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifogod bírni,hidd el,mert muszáj.Ha már most ilyen nehezen bírod,később még rosszabb lesz,főleg ha lesz szex is.Nekem több napot kell kibírnom,ha ez vigasztal.
2013. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Most nem bántásból mondom de ezt mi honnan tudhatnánk?!

Ezt csak te tudhatod meg nem is a legjobb haver/barátnő sem nem ,hogy idegenek.

2013. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!