Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néhány napja ismerkedek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány napja ismerkedek egy lánnyal. Nem érdeklem őt, ha magától még nem érdeklődött felőlem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csak akkor kérdez rólam valamit, ha írok neki (még nem találkoztunk időhiány miatt, de lesz rá alkalom pár napon belül), de önszántából még nem kezdeményezett.
2013. ápr. 11. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon
2013. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A többség így működik, nekik eszükbe se jutna érdeklődni irántad, kezdeményezni. Ha hajlandó veled találkozni és egyébként jól tudtok beszélgetni akkor nincs para.
2013. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert ő nem azokhoz a lányokhoz tartozik akik mint piócák tapadnak a pasikra.
2013. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nincs okom aggódni? Eddig ahhoz voltam szokva, hogy kölcsönösen keressük egymást.
2013. ápr. 11. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm, aki alig(10ből )x) ír rá bárkire is, főleg fiúkra, mert szerinte az úgy helyes, ha a fiú kezdeményez.. Ettől függetlenül minden érdekli őt, amit beszélgetnek, de ő sem kezdeményez sokat :DD szóval szerintem nem para :))
2013. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!