Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tulajdonságot tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságot tartotok a legfontosabbnak ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális, hogy én elvárok egy relatíve nagy átfedést az érdeklődési körökben? Úgy érzem, anélkül már nem is tudnék miről beszélgetni egy ellenkező neművel.


Meg mindenki mondja és írja, hogy egészséges önbizalom nélkül nem lehet ismerkedni, sőt az a legfontosabb, és attól lesz valaki vonzó, még ha külsőre nem is a másik fél ideálja. Szerintetek is nagyrészt az önbizalom az, amitől valaki "szexi" lesz az ellenkező nemnek?


Nyugodtan kifejthetitek, kíváncsi lennék tapasztaltabb emberek véleményére, meglátására is.



2013. ápr. 12. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az önbizalom addig fontos számomra, míg oda nem jön hozzám, le nem szólít a srác. Mivel én is kicsit önbizalom hiányos vagyok, ezért örülök, ha engem szólítanak le, én nem mernék kezdeményezni egy srácnál.

Ha a kezdeményezés megvolt, onnantól elég, ha tudunk beszélgetni, sőt...nem is kell rögtön beszélgetni, csócsózhatunk ha épp egy szórakozóhelyen vagyunk,vagy bármi. A lényeg,h meglegyen a szimpátia.

2013. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11


Hát ez szerintem nem az önbizalom hanem a bátorság kérdése.Az már megint más tészta.Természetesen a férfinak kell kezdeményeznie,neki kell odamenni a csajhoz,nem pedig fordítva

2013. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!