Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha átlag pasiként csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átlag pasiként csak a szexi, dögös lányok tetszenek, akkor egész életemben csak álmodozhatok, ha nem akarok megalkudni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 20:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nincs igzad, légy magabiztos, ápolt és határozott akkor nem lessz gond.

Sőt, mint Te, a csinős nőknek a pasik nem mernek udvarolni és azok magányossabak,így még nagyobb az esély hogy sikered lessz ..csak lépni kell !!

2013. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Jé én pont ugyanígy érzek. MInden csaj bejön szinte, csak a túlsúlyosak nem, de én már próbálkoztam be csajoknál utcán meg mindenfelé, de nem jöttem be egy csajnak se, szóval szerintem most vagy nagyon ronda vagyok, vagy megérezték, hogy kevésnek tartom magam hozzájuk képest a külsőm miatt.
2013. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 abacus66666 válasza:
Ha van pénzed, akkor bombanőket is megkaphatsz, nem számít, hogy nézel ki.
2013. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Pénzem olyan 5 év múlva lesz, de őszintén szólva nem "venni" akarok csajt.
2013. ápr. 14. 19:52
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

az a személyes tapasztalatom, hogy valahányszor odajött egy fiú bárhol (buszmegálló, buli, kutyasétáltatás), sosem azért hajtottam el, mert teljesen átlagosan nézett ki, hanem legfeljebb azért, mert borzasztó idegesítő volt a stílusa. az általad szexinek tartott lányok (ez is relatív, kinek mi a szexi) közül biztos lesz olyan, akinek te vagy a zsánere. ehhez mondjuk masszívan próbálkozni kell, ismerkedni és nem lerohanni őket, hogy "csá, járunk?".

és nem akarok rosszindulatú lenni, de úgy vettem észre, hogy bulikban már alig-alig válogatnak a lányok... éjfél után már meg sem kell erőltetnie magát az embernek, hogy felszedjen valakit. úgyhogy van remény.

2013. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
53%
#15 de akkor járunk?
2013. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Buliban össze is tudok hozni ezt-azt, de nekem barátnő kellene.
2013. ápr. 17. 11:27
 18/25 livia30 válasza:
1. mi az hogy átlagos? 2. mi az hogy dögös? Tanulj meg hódítani és akkor a dögös lányok is a lábaid előtt hevernek. :) Láttad a Randiguru c. filmet? Ezt meg kell tanulni, ha "átlagosnak" érzed magad. Még a dögös lányoknak is van érdeklődési körük, vagy vágynak egy védelmező karra. :)
2013. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Egycsaj__ válasza:
Légy magabiztos és érezd azt hogy "ragyogsz"és akkor rád is fognak figyelni!!Az egyetlen megoldás a magabiztosság, minél többet próbálod annál tapasztaltabb leszel és ne félj ha kikosaraznak majd jön egy másik!!! :)
2013. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Sam Tex válasza:
A korral jár, hogy mikor 50 éves leszel, már szinte mindegyik, nálad 20-30 évvel fiatalabb csajt is meg akarnád tolni, és a korodbeliek között sem fogsz válogatni. Persze, ehhez hozzájárul majd a rövidlátás és a feleséged elhidegülése.
2013. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!