Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Séta közben becsajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Séta közben becsajozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:D

Szóval a helyzet az, hogy már pár hónapja szétmentünk barátnőmmel, akivel 3 évig jártam. Viszont szeretnék újra ismerkedni. A múltkor amikor a városban sétálgattam sok szép lányt láttam és azon gondolkoztam, égő lenne-e csak úgy leszólítani őket.. Nektek van ilyesmi történetetek, hogy ilyen módon ismertétek meg a barátnőtöket? (Pl buszmegállóban vagy akár egy ruhaboltban?) Lehet ez egy kicsit hülyén hangzik, de ki tudja ki fog kommentelni:) Szóval remélem írtok pár sikersztorit ami alapján én is el tudok indulni, hogy és milyen dumával menjek oda egy lányhoz az utcán aki megtetszik.. :) Köszi szépen, 20 F



2013. ápr. 14. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hozzám odajönne egy vadidegen, aki az első pillanattól azzal a szándékkal van, hogy felszedjen, nem valószínű, hogy beszélgetésbe elegyednék vele. A boltban mondjuk megesik, hogy a lány leejt valamit, abból már el lehet indulni. Pénztárnál előreengeded, ő megköszöni...Csak úgy az utcán necces.
2013. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antonius Caepio ***** válasza:
Én ott látom a problémát eme koncepcióban, hogy az utcán kevés ember tartózkodik "csak úgy". Általában olyan embereket látsz az utcán, akik épp mennek valahova, valami céljuk, programjuk van. Így hát szerintem körülményes lenne így ismerkedni.
2013. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Igazad van, de szerintem egy picit rosszul fogalmaztam. Szóval nem olyan szándékkal, hogy felszedjem hanem, hogy elkezdjek vele beszélgetni, talán a számát elkérni, hogy ismerkedni tudjak vele. Ha tetszik a személyisége is akkor viszont azon leszek, hogy "felszedjem" :))


2. Igazad van, ezt is számításba kell vegyem legközelebb :)

2013. ápr. 14. 21:57
 4/6 Vackorka ***** válasza:
Hogyne lenehetne, ez nálam napi sport ha bent vagyok a városban, a lényeg, hogy irtózatosan magabiztosnak kell lenni, és kiváló testbeszédnek... és mindenképp ugy kell csinálnod hogy sietsz valahova, de muszály voltál megállni miatta hogy megismerd, és igy az fog lejönni neki hogy ugyis sietsz, igy nem kell nagyon leráznia téged, és könnyeben szóba elegyedik veled :)
2013. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Észben tartom, köszi a tippeket:)
2013. ápr. 14. 22:38
 6/6 anonim válasza:

Látom áprilisi a sztori.. sikerült valakit ilyen módszerrel felszedni? :)

Az utcán lehet ismerkedni, vagyis inkább üzletekben van nagyobb lehetőség leszólítani egy lányt.

- kutyasétáltatás közben

- Boltban kikérni a véleményt, egy felvett darabról, vagy hogy szerinte melyik jobb, mert egyedül jöttél és nem tudsz dönteni..

- segíteni levenni valamit a boltban a polcról.

- buszmegállóban is lehet normális indokkal és ne ilyen én vagyok a f..sza gyerek stílussal.

ha a buszmegben próbálkozol, akkor keresd a tekintetét elsősorban, mosolyogj rá, ha viszonozza tedd meg a lépést.


Megjegyezném még, hogy az internetes ismerkedésnél sokkal jobb ez. Ott a legtöbb ember idióta, vagy szexet akar.


Sok sikert, ha még nem találtál senkit.

Üdv.

Egy 22 éves lány

2013. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!