Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tesz úgy, mintha nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz úgy, mintha nem is léteznék, de közben meg állandóan bámul, többször is megérint?

Figyelt kérdés
Egyik fiú osztálytársamról van szó. Órákon észrevettem, hogy néha-néha engem bámul, vagy hátrafele forog (ha hátrébb ülök, mint ő). Többször is megérintett már, velem állandóan kedves, ha hozzámszól, mindig mindent megköszön nekem, még ha nem is tudtam válaszolni a kérdésére. De szinte sosem szoktunk beszélgetni, meg ha egymás közelében vagyunk szinte úgy tesz, mintha én ott sem lennék, az osztály 1-2 k*rvájával foglalkozik inkább a többi fiúval együtt. Már más jelekből is rájöttem, hogy talán tetszem neki, de akkor miért nem kezdeményez beszélgetést? Talán mert állandóan ott van velem a barátnőm? Vagy azt hiszi, hogy nekem nem is tetszik? Milyen jeleket küldjek, amiből rájön, hogy tetszik nekem?? Ha én is órán bámulom? Vagy ez nem fogja zavarni? Én alig bírok megszólalni a közelében, remeg a kezem, vörösödöm, sőt a hangomon is lehet hallani, hogy izgulok.
2013. ápr. 13. 00:15
 1/3 anonim válasza:
91%
Vedd fel a nadrágot a férfiak soha nem lépnek pláne azok akik csak bambulnak és folyatják rád a nyálunkat. Tapasztalatbol mondom, minden férfi töketlen azzal a "normális nővel" akivel szíve szerint járna. 1-2 ribike meg csak azért kell hogy mutassa hóóó de kemény vagyok ilyen pucsákat is sunázok, probálja az alfahím szerepet játszani, de nem az mint tudjuk :D. Szóval ha szeretnél tőle bármit is beszélgess vele elsőnek mondjuk Facebookon mondjuk aztán hívd el valami olyanra amit ő is szeret sétálni vagy mittudomén :D
2013. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dropp97 válasza:
56%
ugyan mar milyen vilagban elubk szanalmas..hat persze h a fiunak kell lepnie te lany vagy ne tegyel semmit!!! ha igazan akaar valamit ugy is fog tenni valamit de te ne tegyel semmit neked csak kikell elvezned a helyzeted...most te vagy a dolog amierr harcolnia kell nehogy mar forditva legyen!
2013. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2. válaszoló: Jajj, hagyd már. Ha a nőknek egyenjogúságuk van és a világ tele van feministákkal akkor itt az ideje, h hagyjuk már ezt.

Ha nem lépsz valamit, akkor csak bámulni fog. Vannak ilyen fiúk, akik nagyon kedvesek, meg szeretnek, stb., de túlságosan félnek, mert ha egyszer elrontják, azt hiszik sose lesz többé esélyük, ezért inkább meg se próbálják (vagy korábbi tapasztalat, vagy félelem, vagy kitudja). Ja és ha mér lépsz valamit, jusson eszedbe, hogy a fiúk nem értenek a jelekhez, nagyon sok időbe telhet nekik értelmezni, és mire felfognak vmit, addigra lehet, h már késő. Ja és sokat segíthetnél neki azzal, hha barátnő nélkül lennél néha. Vagy esetleg úgy, h igazából nincs ott senki (pl. ha ugyanarra jártok haza, akkor kettesben hazaindulni, stb.) Ha megkérdezed, h "Hazamész? Nem vársz meg?" akkor simán lehet, h megvár, és olyankor már lehet kapcsolatot kiépíteni bárkivel. Csak ne legyen friendzone a vége.

2013. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!