Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, visszahúzódóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, visszahúzódóbb lányok! Írjatok kérlek egy olyan első levelet, amit szívesen kapnátok társkereső oldalon egy fiútól! Hogy néz ki egy ilyen levél?

Figyelt kérdés
Huszonéves koruk elején járó, humán beállítottságú, normális életszemléletű lányok írását várom...
2010. okt. 26. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Szia, csak véletlenül írtam! Már pedig véletlenek nincsenek! Egymásnak lettünk teretmve, mit gondolsz erről?

Egy nyelvtan órát együtt tölhetnénk! De tudod, most én lennék a tanár és a nyelv használatával kapcsolatban mutatnék neked izgalmas és új trükköket!

Nagyon kemény leszek, de nagyon fogod élvezni, megígérem!

2010. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok és lány. Konkrét szöveget nem tudnék mondani, de a lényeg, hogy magadat add és semmiképpen ne hozd szóba a szexet,mert az tök levágós, hogy csak arra mész rá.Lényeg, hogy dicsérd a csajt azért, pl. hogy milyen szép meg hogy mi tetszik annyira benne. Hangsúlyozd ki, hogy mitől különb a többi lánytól szerinted.

Most ennyi jut csak hirtelen eszembe.:)

2010. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
a normális életszemlélet szerintem relatív. amit a második válaszoló írt attól engem kb kiráz a hideg. ha a szex a levél témája akkor meg pláne nem válaszolok rá. egyszerűen írd meg neki h vonzónak találod és szívesen meginnál vele egy kávét.
2010. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok, már megint. Mituán leírtad, amit mondtam, írj neki még egy levelet, hogy ezt nem te írtad, de nagyon bonyult elmagyarázni és nem szeretsz neten keresztül ismerkedni senkivel. Ez után hívd el valahová, hogy van-e kedve elmenni veletek.
2010. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tetszik a bemutatkozásod, engem is érdekel ez és ez, rövid bemutatkozás.
2010. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja vagy írd azt neki, hogy szia, nincs kedved megismételni a történelmet?


Egyébként tényleg ne térj rá a sexre, ne legyél bunkó és ne is nyalj neki átlátszóan! Ő azért van a társkeresőn, mert társat keres és te is! Írj neki valamit te, a te stílusodban. Vagy összejön vagy nem:)

2010. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

22 éves lány vagyok. Valami ilyesmire válaszolnék: Szia! A profilod alapján szimpatikus vagy, ha te is annak találsz engem, mit szólnál egy kávézáshoz szerda délután?

Üdv

...

2010. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
NORMÁLIS lányok nem teszik fel magukat társkeresőre.
2010. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az utolsó választ megcáfolnám... ez hülyeség
2010. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség hogy normális lányok nem REGISZTRÁLNAK (és nem nem teszik) fel ilyen oldalra. Mért attól még nem hülye az ember vagy nem kevés hogy neten ismerkedik vagy próbál meg ismerkedni. Aki szeretne kapcsolatot és nem regisztrál az megfosztja magát egy lehetőségtől szerintem. Szóval ne vedd el a kedvet a csajoktól. Sőt tesék regisztrálni :p.
2010. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!