Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babámnak? 25 hetes...

Árthat a babámnak? 25 hetes kismama vagyok. Az utóbbi időben nagyon alacsony a vérnyomásom, naponta többször rosszul leszek. Ez vajon a babámra milyen hatással van, illetve tudtok-e természetes gyógymódot?

Figyelt kérdés
Kávé, tea, kóla, energiaital szóba sem jöhet! Előre is köszi a segítséget!
2008. okt. 14. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Én 37hetes kismama vagyok,én nekem is nagyon alacsony a vérnyomásom 90/60 meg ilyenek szoktak lenni ,majd el ájulok ,de én iszok tejes kávét igaz nagyon kevés kávéval és jobb leszek tőlle.Egy kevés kávé meg engedet de csak egy nap egyszer iszok tejjes kávét azt is reggel.Jo baba várást ,ne aggodj!!! Ha aggodsz beszélj az orvosodal!!!
2008. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mindketten pihenjetek sokat,és kiméljétek magatokat!Sok boldogságot,a várandóssghoz is és majd a picurkához is!:-)
2008. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tökugyanez nekem is! és akkor mondjak, hogy milyen jó az alacsony vérnyomás, gondolhatod hol jon ki :D


A kave utan sajnos nekem egypar oraval lezuhan megint, hiaba segit akkor, ezert en mozgok picit, az feltornázza, meg egeszseges is.

2008. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém ma reggel 88/50 lett! :) Én nem kávézom, nem teázom. Elviselem a lassúságom, a fáradtságom. Még rosszul eddig nem voltam soha, szerencsére.
2008. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi szépen!
2008. okt. 15. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!