Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hány darab disznót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány darab disznót kéne felfalnom egy nap, hogy akkora nagy darab fickóvá váljak, aki mellett biztonságban érzik magukat a lányok és akitől félnek annyira, hogy vissza se mernek utasítani, ha leszólítom őket?

Figyelt kérdés
Hiszen a csajoknak ez kell egy nagy darab mackós vagy kigyúrt állat, aki szétver mindenkit, aki rámer nézni a nőjükre. Én meg sovány gyerek vagyok, akit emberszámba sem vesznek, manapság szégyen ez, legyél inkább dagadt akkor is több nő ad esélyt neked. Mondjuk nem olcsó az élelmiszer, de alányok úgy gondolják, hogy mindenki olyan jó anyaig körülmények között él, hogy el tud még konditerembe is menni sőt, telik több tízezresz tömegnövelő szerek, de még 10 disznóra is a biztos tömeggyarapodás érdekében. Ha véletlen mégis összejönnének egy ilyen megtermett férfiállattal és az lefogyna soványra, akkor meg elhagnyák egy mangalicáért, hiszen az a biztonságot nyújtó lény nekik és nem egy AK47-es gépfegyver.

#disznó #faljak
2013. ápr. 15. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
inkább próbálkozz a törpéknél
2013. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ajánlom inkább a pszichológust.
2013. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Befejezted a nyavajgást ?
2013. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Zseniális.
2013. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Érdekes,én nem vagyok vékony,mint te.És sok csajnak ez volt a baja...

De szerintem neked a fejedben van a gond...

2013. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Értelmi fogyatékosságod és életképtelenséged szemet gyönyörködtető.

Szerintem ne disznót zabálj, hanem cián kapszulát, abból is legalább tizet naponta és akkor biztos a siker.

2013. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a kedves női nem nézzen inkább magába, semmi sem jó nekik, tököm tele vele.
2013. ápr. 15. 22:09
 8/19 anonim ***** válasza:

nemtudom, de minél hamarabb kezdj el zabálni, hátha belefulladsz és nem mérgezed a levegőt a keserűségeddel.

tök jó lenne, ha a saját elb@szott nyomoroncságod miatt nem másokat hibáztatnál. azért nem kellesz senkinek, mert olyan belső értékekkel rendelkezel, mint egy országúton elütött és otthagyott 3 hetes macskatetem.

2013. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Legalább utánanéznél amin siránkozol..

A fehérjepor 5000 Ft és a hatása kb. 3-4% az összképben

A legjobb tömegnövelő hús pedig a csirke..

És képzeld,otthon is tudsz edzeni minden súly nélkül.

2013. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vegyél egy disznót, amíg felneveled tudsz vele edzeni jó kis gyúrós gyakorlatokkal. Egyet fizet kettőt kap akció!
2013. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!