Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Napi hány darab kresz teszt...

Napi hány darab kresz teszt kitöltése vezet el a sikeres vizsgához? Természetesen könyvből tanulás mellett.

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még a könyvet se olvastam el... Valójában az egész elmélet végtelenül logikus, ha az ember tudja az alapelveket, akkor onnantól fogva csak gondolkodni kell.
2012. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam napi 3-4 volt 2 héten át, nyilván a könyvet kétszer is elolvastam - figyelmesen.
2012. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi sokszor, nem sok minden van amit tényleg megtanultam az életben, de a kresz az pont a kevesek között volt:)
2012. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Granulátum válasza:
A könyvre nincs is szükséged ha megvan az 1343 kérdésed. és persze rá a válaszok
2012. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én összesen kb 60-70 tesztet töltöttem ki, abból mindössze csak 2x mentem át.

Vizsgán pedig elsőre átmentem

Kresz oktatáson figyeltem meg jegyzeteltem, persze nekem könnyebb volt mert édesapám rendőr volt és minden szabályt minden táblát átvettünk még mielőtt jogsira mentem volna.

2012. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!