Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy különleges egymásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy különleges egymásra találás, hogy cselekedhetnék tovább? 17/f

Figyelt kérdés

Hètvégén chatrouletten összeismerkedtem egy nálam 3 évvel fiatalabb lánnyal. Kiderült, hogy 2 falura lakik tőlem, hát nem hihetetlen?


Mindez szombaton történt, mindjárt elkérte a Skype címem és mentünk camozni, beszélgetni. Ez 4 órára sikerült. Vasárnap nehéz vizsgára készültem, ezért csak délutántól tudtunk beszélni.


Vasárnap szintén 4-5 órát dumáltunk. Este mielőtt ment volna lefeküdni elkérte a tel. számok, pont akkor mikor én akartam volna tőle elkérni.


Már tegnap is meg ma is naponta 10x felcsörgetjük egymást a suliból. Tegnap kérte, hogy megint camozzunk és 2 órát beszélgettünk is.


Mit lépjek tovább? A lány alapsulis, én középiskolás, 17 éves vagyok. A lány 14-15 éves, de első ránézésre 19-nek tippeltem volna, értelmes/ okos/ széplány.


Szerintetek mennyire esélyes, hogy összejövünk?


Persze ne várjam, hogy a sült galamb a számba szálljon. Hogy léphetnék, hogy az tetszen a lánynak is?


Lányok, fiúk, érdekelne a véleményetek!


Előre is köszönöm!



u.i: ha elolvastad írj legalább valami kis véleményt, tippet? Köszönet!:)



2013. ápr. 16. 18:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
hívd el randizni. 29/N
2013. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam, de mi más mondhatnék? Szard le mások véleményét és vágj bele, egyszer élsz :) Egy nap sem jön vissza az életedből :)
2013. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire egymásra találtatok akkor azt tudnám tanácsolni hogy beszéljetek meg egy randit. :) lehet, hogy ez valami nagy szerelmi történet kezdete. Ne szalaszd el a lehetöséget.
2013. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó:) arin leírtad, nem is értem h mire vársz, szerintem kölcsönös a szimpátia talizzatok:) hívd el vmi jó helyre:D:D !!
2013. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
én elhívnám randizni a helyedben.
2013. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Elolvastam, úgyhogy írok. Hívd el legalább egy találkozóra, hanem is rögtön kifejezetten randira. :D
2013. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

és tudjátok mi olyan különleges dolog? Épp abban a faluból származik az anyum is, ahonnan a lány. A családi házból, ahol anyum felnőtt hamarosan egy panziót fogunk csinálni. Nem is beszélve arról, hogy építésznek tanulok és terveztem ott lenni az átalakításon, építkezésen ott lenni nyár elején, amikor kezdődik az átalakítás.


Kérdezzem meg tőle ma, hogy eljönne e egy randira velem? Még 2 óta nem csörgettem se ő, se én, de tegnap ilyenkor még kint volt a barátnőivel sétálgatni.


Várjam meg míg hátha rám ír ma, vagy csörgessem meg?

2013. ápr. 16. 19:00
 8/26 anonim ***** válasza:

Csörgesd meg, és mindenképpen hívd el randizni:) !!

Hajrá!!:D

2013. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
de aranyos a lelkesedésed és ahogy keresen az összefüggéseket:))) Csörgess rá nyugodtan és mindenképp hívd el randizni.
2013. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

De aranyos ez a történet!:D

És ahogy valaki már leírta előttem,ez egy szép szerelem kezdete lehet!:')

2013. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!