Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én látom úgy, hogy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy nagy baj van a mai lányok jellemével? Mégis hol találnak egyes mázlista srácok különleges, szeretnivaló lányokat, amikor én csak mindig a selejt jellemvonásokkal rendelkező női egyedeket fogom ki folyton?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy értve fogsz ki selejteket?
2012. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem csak velük van a baj.a fiúkkal is,a világgal.

De hidd el vannak rendes lányok.

2012. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 ASOT ***** válasza:
43%

óóó nagy a baj...


Valami baj van a világgal. Nem tudod mi az, csak azt, hogy van. Mint egy szilánk az agyadban... ami megőrjít. Ez az érzés hozott el a gyakorira. Tudod, hogy miről beszélek?

2012. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Leírnád pontosan, hogy milyennek látod a mai lányok jellemét?

Egyébként én úgy gondolom, ma már a legtöbb ember jellemével nagy bajok vannak. Fiúknál is, lányoknál is.

2012. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mintha eltűntek volna belőlük a gyengéd, nőies vonások, mindegyik durván bánik a náluk bepróbálkozó kedves fiúkkal, semmi illemet nem ismernek, csúnyán beszélnek, ordibálnak és kigúnyolják a nekik nem tetsző lányokat, fiúkat, érzéketlenek, önzőek, hisztisek és azt hiszik ők a világ urai, csak, mert lányok és bármit megtehetnek büntetsé nélkül. Egyre több ilyen lányt találok főleg a tini lányok között, mivel ők illenek hozzám korosztályban leginkább.
2012. nov. 3. 14:09
 6/16 anonim ***** válasza:

A selejtet mire érted?Az olyanokra akik r*bancosan viselkednek, vagy az ilyen furcsább lányokra?

De am igazad van, elkeserítő hogy már a fiatalabb korosztály is iszik,cigizik, a csajok nyávognak mint egy macska..

2012. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Igen a flegmaságot kis is hagytam..
2012. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Vannak hidd el, én elítélrm azokat a lányokat.Azt hiszik ők a vilàg urai mikor a Vilàg szégyenei... 15/L
2012. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azzal vagyok olyan, aki velem is az. Aki úgy próbálkozik be hogy minősíthetetlen azt nem sajnálom elküldeni a fenébe minden szívbaj nélkül.

Szerintem egyszerűen rossz embereket fogsz ki, mert akadnak még normális lányok is - és fiúk is.

2012. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj, hogy minden ok-okozat...nem csak a lányok ilyenek de a pasik is...belőlük is hiányzik a tisztelet és minden más egyéb is. Az a baj miután sokan így viselkednek a másikból ugyanezeket fogják kihozni és lassan mindenki ilyen lesz. Egyébként meg mindenféle deviancia és egyéb "rossz" megnyilvánulás súlyos lelki sérülések eredménye amit az ember próbál leplezni vagy másképp beállítani, ami sokszor durván, agresszívan jön elő. Ez a 23-as csapdája mert míg az ember vágyik a szeretetre a törődésre stb...(és mindenki erre vágyik, még azok is akik pont az ellenkezőjét mutatják...ők a legjobban egyébként..) addig a viselkedésükkel önvédelemből pont más hatást váltanak ki...


26/l

2012. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!