Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiatal 25 körüli csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal 25 körüli csaj talál egy megfelelően kereső pl építész, gépészmérnök (odavannak értük), fogorvos pasitm akkor ha külsőre meg egzisztenciailag tetszik neki a pasi, akkor magához fogja legtöbbször azt láncolni?

Figyelt kérdés
Akkor is ha sok a konfliktus. Mert rengeteg ilyen párt ismerek, igen jól kereső pasit, átlagosan kereső csajt. Sok a konfliktus, nehezen jönnek ki, mégis a csak mindig erősködik, hogy majd megolddják a dolgot és magához láncolja. A pasi is vonzódik a ccsajhoz, sőt szerelmes is bele. De nehéz a csaj természete. Mi szokott ebből kisülni?
2013. ápr. 15. 23:42
 1/10 Christiano Ronaldo ***** válasza:
0%

Egyértelmű, akárhogy nézed a pénz nagyon kényelmes dolog tud lenni.


Szociális kényelem < anyagi.

2013. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én azt látom, ahol a csaj szép és megteheti, hogy a pasit irányítja, ha a pasi jól keres, akkor ha hatalmas nagy űr tátong is közöttük, akkor is sokszor a csaj jó sok szexxel stb, képes akár sok évig is a pasit maga mellett tartani. Holott a csaj természete rossz, a pasi meg csak munkamániás, kocka és más nem igazán érdekli. Naggyon sok ilyet ismerek. Márpedig itt nem szőke, szolis cicababákra gondolok, hanem jó családból származó, tanult, intelligens, SZÁMÍTÓ, irányító nőkre.
2013. ápr. 15. 23:48
 3/10 A kérdező kommentje:
Szinte minden ilyen visszahúzódó, okos, de irányítható mérnök pasi ismerősömet behálózta egy-egy ilyen nő. Ránőttek a fejükre. Ők meg örülnek, hogy lukat kapnak, mert nem néznek valami jól ki.
2013. ápr. 15. 23:51
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

figya tesó :)


régen a genetikai adottságok alapján állt fel a vonzódás. tehát nagy izom, széles mellkas, magas, mittpomén..

Ma pedig a pénz a dominancia. Aki egy nyüzge, fogpiszkáló pali, de BMW van alatta, a nők kedvence. NAgyon bocsi :)

Hozzáteszem azt is, hogy közrejátszhat az, hogy az anyagi biztonság miatt kell ez a nőknek.


én is luxusban élek, csak engem az különböztet meg, hogy

én tudatosan keresem a párom.Kvázi engem nem vonzanak az ilyen ringyók, akik a pénzemért szeretnek. én viszont mágnesként vonzom őket.. de nem érdekelnek. Neked kell tudnod, mit akarsz! képzelj el egy rezidenciát, stb.. amiben szivesen élnél. próbáld meg kialakitani. Akinek hasonló az ízlése, azzal barátkozz. --Chocky--

2013. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a buta kérdést. A mérnökök nem kockák, és általában intelligens párt választanak maguk mellé.

Szerintem te még gyerek vagy, vagy legalábbis az írásod nagyon gyerekes:

"Mi szokott ebből kisülni?" vagy "igen jól kereső pasit"...

2013. ápr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az írásod gyerekes....


Jó vicc. 27 éves 3 diplomás (elküldhetem a másolatokat)fiatalember vagyok, agrármérnök. Hidd el, nem viccből írtam le ezeket. Ezt tapasztalom, főként munkatársak, közeli ismerősök körében. Te vagy eltévedve, nem kicsit. Nem állítottam, hogy mind kockák, de egy részük az, legalábbis akiket én ismerek.

2013. ápr. 16. 00:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Na és persze szövegértésből jeles. Előtte írtam le, hogy okos, tanult, de nagyon számító csaj a legtöbb ilyen ismerősöm párja. Egy okos nő a szépségével képes kihasználni az intellektuális típusú pasit is. Nagy fegyverük van ehhez, nemcsak a szépség, hanem az értelmi szintjük is releváns tényező ebben, hogy maguk mellett tarthassák az ilyen férfit.
2013. ápr. 16. 00:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amelyik pasi hagyja, hogy egy nő kisemmizze, meg hülyét csináljon belőle a pénze miatt, az meg is érdemli. Le lehet pontozni nyugodtan. Vannak nők, akik a pasikkal a pénzük miatt vannak, vagy mert szimpatikus nekik a munkájuk, hatalmuk, megjegyzem, pasiból is van ilyen. Ettől függetlenül szerintem, aki tűri, hogy folyton nyivákoljanak a nyakán - még ha szereti is az illetőt, és nem látja be, hogy az illető csak a pénze miatt van vele, az hülye. És megérdemli, ha nem működik a kapcsolata. Azért mert valaki szerelmes, nem kell elhülyülni is mellé.
2013. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit vicces, ahogy a kérdező zokon vette a korára vonatkozó kommentet, és egy két latin szóval próbálgatja bizonygatni 3 diplomáját. :D
2013. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak az zavar, ha 1 komment alapján tizenévesnek titulálnak, holott direkt módon leírtam, hogy mi a helyzet. De nem értette meg a kedves kommentelő, hanem lényegtelen tényezőkra próbált meg reagálni, melyek csak tájékozatásként kerültek kiírásra a részemről.
2013. ápr. 18. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!