Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amennyiben az első randin nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben az első randin nem lépek egyértelműen félénknek titulálhat a csaj?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete felvettem msn-re egy 15 éves leányzót, de eléggé szófukar eddig, tehát túlzottan nem sikerült megismernem viszont határozottan bejön nekem. Elhívtam egy randira, amibe természetesen azonnal belement. Tudom ez általában akkor derül ki, hogy lépnem kell vagy sem, de az esetek többségében mennyire gyorsnak már az első randin teszem azt lesmárolni a partnert? Ha azonban éppenséggel mégsem kerül rá sor csökkenhet az érdeklődése irántam?
2010. márc. 9. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
megeshet
2010. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a kiszemelt lánnyal most tartok majd a harmadik randinál és még nem volt csók.. Szerintem nem kell elsietni, már ha komoly a dolog. Nem hajt a tatár. Ha ő is komolyan veszi az egészet, akkor nem lesz baja vele :) 15/F
2010. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha félénk, akkor nem hiszem.
2010. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig két barátom volt, és mindkettő csak a második randin smárolt le.:) Így pont jó volt nekem.:D
2010. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Én is a másodikat tartom ez esetben ideálisnak. (17/F)
2010. márc. 9. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez sokban függ attól, hogy mit akarsz. Ha valami komolyabb kapcsolatra vágysz, akkor nem kell elsietni, de ha - mondjuk úgy - gyorsan le szeretnéd bonyolítani a dolgot, akk nem kell várni. Én barátnőmmel fél éve együtt vagyok és mi is csak a negyedik randin smároltunk, szerintem így volt a legjobb :)

Neked kell döntened :)

2010. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!