Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dilemma valaki hasznos tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilemma valaki hasznos tanács?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok.

Problémamegoldó képességem talàn most hagyott először cserbe.

Kb. 2 hete váltottam munkahelyet, elméletileg ideiglenesre tervezem ezt a munkahelyet, gyakorlati része pedig majd kiderül.

A munkahelyen van egy srác, ő 19 éves, diàkmunkàn van ott iskola mellett.

Így is ugyanannyi órát dolgozik heti bontásban, mint én, így rengeteg időt töltünk együtt.

Mindig segít mégha nem is vagyok lemaradva a dolgommal, folyton hozzám ér( derék,bökés, csipkedés stb.), bámul engem, mint akit még sose látott az életben.

Mivel új vagyok, elég sok mindent kell tanulnom, olykor elvisz engem, hogy megmutasson valamit hogyan kell megcsinàlni és olyankor úgy érzem magam , mintha valami 2 szerelmes pàr lennénk, maga elé àllìt stb.

Azonban nem mindig egy helyre vagyunk beosztva, ahogyan tegnap sem...Folyamatosan kereste velem a szemkontaktust messziről, mosolyogott stb.

Nagyon kedves srác és felelősségtudatos az életkoràhoz képest.

Belehabarodtam teljesen, plàne a hangjàba!

Nem mondom, hogy màs lányokkal bunkó, velük is kedves, viszont magamat olyan másnak érzem a részéről.

Mit tegyek szerintetek?

Érdemes munkahelyi kapcsolatba bonyolódni?

Olyan furának érzem, sose vonzódtam a fiatalabb srácokhoz, ő pedig 3 évvel fiatalabb.

Màsrészt új vagyok,nem szeretném, ha mindenki ezen csàmcsogna, illetve rossz benyomàst kelltenék.

Kezdeményezni sem szeretnèk, mert nem az a tipus vagyok.

Lehet jobb lenne elfelejteni vagy vàrjak vagy hagyjam a fenébe mert fiatal??

Az is opció, hogy csak félreértem a jeleket és bebeszélem magamnak.


2013. ápr. 16. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csipked bököd, mi van?

Azt hiszem én már nem értem a mai fiatalokat...

2013. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne a kort nézd,nem az számít.
2013. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kezdeményez, akkor játsz vele, ha nem lép semmit, akkor próbáld meg elfelejteni :)!
2013. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, valamelyikőtöknek jó lenne kezdeményezni, és a munkahelyen kívülre parkoltatni a kapcsolatot mert pont így fognak felfigyelni rátok. 3 év, nee "nevettess" nem az életkor a lényeg, amúgy meg valahogy irányítsd a figyelmét hogy találkozzatok munkahelyen kívül és derítsétek ki ki mit akar. Szerintem.
2013. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne, hagyd, most már feküdj le vele. Pláne, mert csípked és bököd.
2013. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kora ne legyen akadály. A munkahelyi kapcsolat főleg akkor necces, ha főnök-beosztott viszonyban álltok. Ellenben az elkerülhetetlen, hogy a kollégák rajtatok csámcsogjanak; hiába, "jóindulatúak" az emberek. Ezt a saját munkahelyemen látom.

Amiket leírtál, nekem abból úgy jön le, hogy vonzódik hozzád. Ha pozitív visszajelzést adsz a közeledésére, akkor talán fog majd ő kezdeményezni, ha komolyan akar tőled valamit.:)

2013. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pl: Ker valamit tolem, hogy tegyem meg es belem "csip" ugymond az erintesen van a hangsuly.
2013. ápr. 16. 23:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent koszonom az eddigi valaszokat!
2013. ápr. 16. 23:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha azon van a hangsúly, miért nem érint csak meg?


De ha neked ez imponál...

2013. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!