Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég nagy dilemma előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy dilemma előtt állok, ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány... akit kb 2 hónapja ismertem meg... Én nagyon kedvelem, de ... időközben összejött az osztálytársammal, most úgy vagyunk a lánnyal, hogy találkozunk rendszeresen, ölelkezünk, és már terelődött szó arra, hogyha "osztálytársam nem lenne" már együtt lennénk. Tényleg csodálatos lány, és nagyon jól érzem magam vele, de... Most bepróbálkozzak, vagy sem? Tudom, hogy ha nem adom fel... elhagyná osztálytársamat... de biztos, hogy ez jó ötlet?

2013. márc. 4. 05:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az osztálytársaddal nem vagy annyira jóban, akkor próbáld meg.
2013. márc. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jóban voltam... csak... azóta ugatott eleget a hátam mögött, és nem szivesen nevezem már a haveromnak...
2013. márc. 4. 06:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg
2013. márc. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De... egész iskola köcsögnek tart majd utána.
2013. márc. 4. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
de legalább boldog köcsögnek :)
2013. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez is igaz... Attól, hogy ők boldogok... nekem még jobb nem lesz, de ha ez a nagy kétszínű majom szomorú, az is kb annyira változtat a kedvemen, mintha boldog...
2013. márc. 4. 19:23
 7/8 anonim válasza:
ne foglalkozz másokkal, ha valami nem tetszik nekik akkor ez van te életed...:) Próbálkozz:) Bátraké a szerencse.
2013. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem se foglalkozz másokkal..a barátaid meg azok akiknek tényleg fontos vagy azok amúgy is ott lesznek melletted :)
2013. márc. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!