Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van barátom, sok ideje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, sok ideje, ragaszkodunk egymáshoz, de egy másik férfi úgy érzem, megsebzett, én is őt, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Ártatlan levelezésnek indult,aztán kiderült, egymás másik felei vagyunk.Találkoztunk.Úgy kívántam őt,hogy a barátomat se úgy. De szeretem a barátomat 4 éve együtt vagyunk de azt hiszem ő belé is beleszerettem,és őnem adja fel,érzem,hogy nagyon megsebeztem énis,nem tud élni nélkülem,és félek elveszítem,akkor sírok is ő is utánam mit csináljak? N21

2013. ápr. 17. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz, felejtsd el a levelezőtársat
2013. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nőj fel
2013. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kicsit fura a fogalom használati eszköztárad. Megsebezni a vadat szokták, ergo állatokat. Vagy max emberi lelket negatív értelemben.

Különben meg két fél ember, sosem fog egészet alkotni önmagában, mégha egy másik féllel össze is kerül.

Ha ennyire vonzódtok egymáshoz, akkor szakíts a pasiddal, de ne patkány módon. Közöld vele korrekten, hogy sajnos részedről ennek vége. Utána gyere össze a "sebzettel" :)


F25

2013. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne adj fel egy 4 éves stabil kapcsoaltot, egy fellángolásért.

Lehet, hogy két hetet járnátok, aztán kiderülne, hogy egyáltalán nem illik hozzád.

Nyugtatsd magad evvel, és mondd meg neki is, hogy van barátod, nem lehet köztetek semmi.

Ezt diktálja az ész, de szar érzés szerelmesnek lenni, amikor érzed, hogy mindegy, hogy hogyan döntesz, valakinek biztos fájni fog.

Ebben az esetben, neked mindenképp, bármelyikőjük mellett maradsz, és fájni fog a szíved, ha nem jön össze az új pasival, a régi pedig már nem akar visszafogadni.

2013. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még egy ilyen önző, magának való nőt az életben nem láttam. Inkább hagyd ott a barátodat, sokkal jobb lenne neki nélküled. Sőt, a másik srácnak is.

Annyira fel tudnak háborítani az ilyenek...


19/L

2013. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, a 19 éves élettapasztalat. hagyjuk már. én azt mondom, hogy várj. és meglátod, hogy fellángolás vagy sem. ha nem, akkor legyen vége a kapcsolatodnak. egy életed van, ha tényleg a másik az igazi, akkor ne elégedj meg a langyos vízzel.
2013. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4.vagyok..

Ha mostani pasidba igazán szerelmes lennél, akkor bele sem szerettél volna ebbe az új fickóba.

Igaza van az előzőnek, nem kell azonnal döntened.

2013. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 D'a ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni..párod? vagy a levelezős?
2013. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!