Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próba-szerencse~ Reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próba-szerencse~ Reggel láttam a buszról egy srácot, nagyon megtetszett. Valaki ismeri itt? , többi lent~

Figyelt kérdés

Szóval ma reggel a 7-es buszról láttam egy srácot, olyan 07:40 körül, a Cházár András utca felől a Stefánia út fele sétált, majd lefordult balra. Szőke (szerintem festett) haja volt, nagyon sötét barna szeme, torna cipője, farmer nadrág, hosszú fekete bőr(talán) kabátja és egy aktatáska szerű táskája, amin volt valami matrica és a jobb válla fölött átdobva a hátán hordta. Tudom, nagyon gagyi, XXI. századi emberke keresés és ilyet még sosem csináltam, de nagyon vonzó volt az egész megjelenése és megtetszett :33 Ha nem lenne vizsgahét a suliban tuti leugrok a buszról és utána futok, de sietnem kellett xD Picit hasonlított Evan Peters-re XD Ismeri valaki? Ha igen, hogy hívják? :p

Ja és igen, szerintem ilyen 20-22 éves lehet, bár igaz, nem tudok jól kort saccolni :s

Aki ismeri és elárulja a nevét, annak sütök háromfogásos vacsit desszerttel :3



2013. ápr. 18. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az, írj privit.
2013. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1 Ment a zöldkéz. Sok boldogságot Nektek:DD
2013. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ő az, elbukott a "biztonsági" kérdésen xD
2013. ápr. 18. 18:32
 4/13 anonim ***** válasza:
De attól még járhatnál velem! Nagy a szívem, egy kis bújós mackó vagyok!
2013. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ismerem xd
2013. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jaj gyerekek, felteszek egy komoly kérdést, ami fontos nekem, erre elmókázzátok :(

Én nem vagyok az a nagy bújós xD

2013. ápr. 18. 18:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést te sem gondolhattad komolyan,bogaram.. :))
2013. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De, komolyan gondoltam. Azt nyílván nem gondolom, hogy meg is találom, de attól még rákérdezhetek itt, nem? Tényleg ez volt ma reggel, így nézett ki és megakarom találni~~ ezen mi a nem komoly? xD
2013. ápr. 18. 19:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Áh pedig már azt hittem kérdező, hogy neked szerencséd lesz, és megtalálod a "tűt a szénakazalban":D
2013. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyszer 4 éve már találtam egy "tűt a szénakazalban"! :3
2013. ápr. 18. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!