Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Ha egy lány megszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha egy lány megszólít valami ürüggyel (tehát leszólít és egyértelmű, hogy tetszel neki), de neked nem tetszik, hogyan "koptatod le"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, összeszedi minden bátorságát és megszólít mondjuk a buszmegállóban/mozi előtt/boltban/kávézóban de neked nem szimpi vagy van barátnőd, akkor milyen dumával utasítod el? Volt már olyan, hogy megalázó helyzetbe hoztad? Nem az okok érdekelnrk, hogy miért utasítod el, hanem hogy hogyan.

L/16



2013. ápr. 19. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
"Sajnálom,de ezért és ezért sajnos nem."
2013. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Életidegen szituáció nálam, hogy odajön egy (bármilyen) lány hozzám.
2013. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

engem egyszer megszólított egy lány, de úgy megijedtem, hogy "lekoptattam" (pedig nem is akart szerintem semmi mást)


életidegen szituáció volt, az biztos

2013. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:

[link]

Szerintem ezek a szövegek nem csak viccesek, de frappánsak is

2013. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, beszélgetek vele rendesen, ha meg többet is akar a végén, akkor kitalálok valamit, vagy szépen megmondom neki, hogy aranyos meg minden de bocs nem
2013. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem hozzátok kellemetlen helyzetbe a csajt, ugye? Mert én félek a durva, megalázó elutasítástól, ezért nagyon merek kezdményezni...
2013. ápr. 20. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért akarnám kellemetlen helyzetbe hozni?

Ne félj ettől.

Ha csak nem szemét,akkor nem tesz ilyet

2013. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!