Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el anyumnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyumnak hogy csajozni megyek? Lent elmagyarazom.

Figyelt kérdés

Eddig egyszer mentem el, akkor a szinhazba mentem, mert ott talalkoztam a csajjal, es itthon azt mondtam hogy szinhazba megyek. De pl ha egy vasarnap delutan mennek el, akkor nem tudom mit mondanek. Nem az a baj, hogy nem engedne el, hanem hogy megkerdi hogy hova megyek, nem feltetlen szeretnem, hogy tudja hova megyek, de ha megis megmondon, akkor kerdezi hogy ki a csaj, hogy hivjak, honnan ismerem. Ilyenkor termeszetesen nem szeretnem elmondani, legalabbis addig ameddig nem biztos semmi. Ekkor jon az ujjabb vita, hogy meg kicsi vagyok meg hogy miert nem mondom meg es menjek mondjam meg masnak meg ienek.

Egyszoval hogyan mondjam el?

17F


2013. ápr. 19. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Én annyival elintézem, hogy motorozni megyek.

De igaz, akkor motorozni is megyek, nem csajozni.

2013. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magyarul tudtára adod, hogy mész ki egy lánnyal. Nem kell túlkompenzálni a dolgokat. A szüleid is átélték. Ennyi.
2013. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

pff 15 éves korom ota oda megyek és akkor amikor akarok...

nem akarsz hm... picit önállobbá válni és a sarkadra állni? Ha zaar akkro mond meg neki hogy zavar, vagy ne válaszolj ha ilyet kérdez, mert 17 évesen szeritnem ha felelösségteljes vagy akkor nem szükséges tájékoztatni ilyen kis hülyeségekröl a szülöket

2013. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nemond el, mész a haverokkal valahova kész.


én elmondtam anno anyámnak hogy milyen volt az első csókom, meg kivel, de nem hitte el :D Nem tudta elképzelni hogy azzal a csajjal csókolóztam, sőt a tesóm sem hitte el.

Meg igazából soha senki hisz el rólam semmit, mert olyan kis elveszett kishiéna vagy :D

2013. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy pasizni mész.
2013. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyszerűen és kész

én annyira nem faggatom a kölköket itthon, de a hazugságot az nem kultiválom, mihez vagy kicsi, hogy találkozzál egy lánnyal, hát ez érdekes, de nem kell mindent elmondani, csak tömören, N

2013. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Jajj,ez olyan kellemetlen, az en anyam is ilyen es en 23 vagyok, de meg igy is kepes megkerdezni, hogy kivel voltam es mit csinaltunk!:-) en mindig azt mondtam, hogy tvztunk, egy ido utan vette a lapot:-)
2013. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szánalmas
2013. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én annyit mondok, hogy egy ismerősömmel találkozom
2013. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!