Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemétség lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség lenne, ha hazudnék a lányoknak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokaknak első hallásra biztosan nem olyan vonzó az életem, a körülményeim. A külsőmmel sokak szerint nincs baj. Így arra gondoltam rövid ideig biztosan fent tudnék tartani egy látszatot kisebb hazugságokkal, így talán abban az időben szívesen lennének velem.
2013. ápr. 20. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hazugsag = kudarc
2013. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Akár szemétség, akár nem, a lányokkal szigorúan tilos őszintének lenni. Legalábbis mindenben ne legyél az!
2013. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
aj..akit érdekelsz az veled lesz bármi van. akit meg nem az úgyis lelép ha kiderül..de az értelmesebbje akkor is lelép ha rájön h hazudtál..
2013. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az őszinteséget én személy szerint sokkal jobban értékelem. mellesleg sokakban óhatatlanul is előidézheted ezzel, hogy segíteni akarjanak,meg támogatni téged, meg veled lenni a rosszban... a hazugság semmiképp nem vezet jóra
2013. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát igen, nincs mindenki oda a kábítószer-kereskedőkért :c
2013. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha hazudsz, az előbb-utóbb kiderül. Lehetséges, hogy bűntudatod is lenne, és attól félnél, mikor buksz le.

Nem tudom, milyen problémáid vannak amiket el kell titkolnod, de ha egy lány igazán szerelmes, akkor nem fogja érdekelni sztem. Jó, nyilván egy sittesben nehezebben bízik meg az ember, de ha szerelmes akkor ez sem érdekli.

A másik meg, hogy mi van, ha hazudsz egy csajnak, együtt vagytok pár hétig, hónapok, Te halálosan beleszeretsz, és mikor kiderül hogy hazudtál neki ennyi időn keresztül, akkor kihajít a francba, mert a hazugság az elég nyomós ok a szakításra...

Nekem ez a véleményem. És a kérdésedre a válaszom: igen, elég nagy szemétség lenne így átverni a csajokat, bár nem tudom, miről van szó...

20/L

2013. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudni kell, csak nem kell mindent a nyakába zúdítani. Mondj mindig annyit, amennyit el bír a kapcsolat, de az legyen őszínte
2013. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Őszinteséggel sokkal többet elérsz, mert bár néha fáj, de még mindig inkább lennék együtt én is egy őszinte, megbízható emberrel, mint egy hazuggal, aki jobb színben szeretné feltüntetni magát, méghozzá azért, mert tudom hogy tőle mit várhatok.
2013. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne hazudj csak pl színezd ki a dolgokat. Abba meg lehet egy kicsit füllenteni pl én ha csaj kérdezi hogy mit dolgozok am biztiboy vagyok akkor azt mondom neki hogy biztonsági és testőre feladatokat látok el. Sokszor Fontos embereket védek meg, zenekarokat stb ami részben igaz is csak nem úgy ahogy azt ő gondolná. Szal a léyneg hogy színezd ki valamivel amit úgy gondolnád hogy érdekelné,tetszene neki.


21/F

2013. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Háát most őszinte leszek.


Amennyiben szex-kapcsolatot akarsz csak ápolni az illető lánnyal és nem viszed magadhoz soha csak nála vagy máshol tlaálkoztok és tényleg csak szex meg kis beszélgetés, akkor hazudj amit akarsz!!


Amennyiben komolyak lennének a szándékaid akkor légy őszinte.

2013. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!