Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemétség az ex egyik barátjáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség az ex egyik barátjával összejönni?

Figyelt kérdés

Nem, még semmi ilyesmi nem történt, csak érdekel.

A volt barátommal 10 hónapig voltunk együtt, az utolsó 1-2 hónap katasztrófa volt, nem igazán szeretett már, egyre kevesebbet "ért rá", a végén mondtam, hogy akkor legyen ennyi, mondta, hogy már rég érzi, csak azt hitte, hogy jobb lesz...


A barátjával elég jóban lettünk, de amíg az ex-szel voltam együtt, egy szót sem beszéltünk, csak ha együtt találkoztunk, akkor "szia", szóval tényleg semmi. De így, hogy neki nem kellettem, így is jogosan lenne felháborodva, ha lenne valami? Soha nem csaltam meg, és tényleg nem beszéltem másokkal, amíg vele voltam...


De a "haver" tök kedves, aranyos, 2-3 napig olyanokat is írt, ami arra célzás, hogy bejövök neki, és lehetne több, de aztán tegnap megmondta, hogy felejtsük el amit eddig beszéltünk, mert nem lenne pofája ilyet csinálni.


Vélemények?


2013. ápr. 16. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szemétség, pláne úgy, hogy az ex már nem szerelmes beléd.
2013. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit érez, csak feltűnt, hogy mivel máshol lakik, nem találkozunk hétköznap, és benyögi, hogy csak vasárnap délután jönne... Nekem ez így kevés, hogy valakivel csak ennyit legyek, meg ha neki sem lenne elég, akkor megoldaná, hogy többet találkozhassunk..


Szóval mondtam, hogy legyen vége, és rámondta, hogy oké, mert így már nem jó együtt. Szóval szerintem ha szeretne, akkor nem adná így fel, hanem tenne a változásért, plusz ha most azt mondja, hogy már nem szeret, akkor eddig sem szeretett, hiszen ez nem múlik el SZERINTEM 1 nap alatt...


Akkor így nem lenne gázos?

2013. ápr. 16. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem,nyugodtan megpróbálhatod a barátjával.Erre nem mehet rá a barátságuk ,hiszen Ti már nem vagytok együtt.

Próba szerencse!Sok sikert!

2013. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy Neked vagy az ex haverjanak illene az ex beleegyezeset kerni. De Ti tudjatok...
2013. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A te részedről nem gáz, de nem vagyok biztos benne hogy ha tényleg barátok akkor összejön-e veled, itt a kérdés az hogy ő megteszi-e nem az hogy te..
2013. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem amúgy, hogy bármi is lesz, csak érdekelt, hogy mi lenne, ha...

De a srác azt mondta, hogy nem lenne pofája ezt megcsinálni, szóval://

2013. ápr. 16. 15:29
 7/11 anonim ***** válasza:

"e aztán tegnap megmondta, hogy felejtsük el amit eddig beszéltünk, mert nem lenne pofája ilyet csinálni. "


Hagyd békén a srácot, győzőtt a tartása, ami becsülendő, még idejében visszalépett.

2013. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ennek köze nincs a tartáshoz...

Egy szót nem beszéltünk, amíg barátom volt. Az, hogy utána mi van, az szerintem senkire nem tartozik. Ha megcsaltam volna a barátom, vagy emiatt a fiú miatt szakítok vele, akkor aláírom, szemétség, mindkettőnk részéről. De amikor a kedves ex már hetek óta sz*rik a fejemre, csak nem képes szakítani, aztán végül benyögi, hogy tényleg hagyjuk egymást, jobb lesz így, erre nem tudok mit mondani.


Ennyi erővel megismerkedhettem volna bármelyik barátjával máshol, más alkalommal, nem? És akkor sem lehetne semmi, mert jaj, valakinek az ismerőse?

2013. ápr. 16. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:
De nagyon is van köze a tartáshoz. Ex egyik haverjával se kezdünk-ez alap.
2013. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom, nekem is elveim voltak egészen eddig ezzel kapcsolatban. De tartom, hogy barátok lehetünk attól, mert eddig csak barátkozás a dolog, plusz ha az exnek nem kellettem, akkor ne nyűgösködjön miatta...
2013. ápr. 16. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!