Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek alaptalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek alaptalan, hogy sok pasi szidja a lányokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
nem az,mert a mai csajok teljesen kifpdultak magukbol belsöleg,elférfiasodtak,dominálni akarnak,válogatnak ,stb
2013. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem...a nagy százalék tényleg ordenáré. Nő létemre mondom ezt. Persze ettől függetlenül nem kellene általánosítani, de valljuk be, a nők is nagyon sokszor általánosítanak. Tisztelet a kivételnek.

24N

2013. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van barátnőm aki normális de a 95%-uk a lányoknak teljesen hülye és primitív.
2013. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
nem gondolom,hogy alaptalan, viszont azt szerintem kezelhetjük tényként, hogy túlreagált a dolog.
2013. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Mai oktatás rendszer és jogi rendszer mellett a lányok legalább 90%-a nem tanul VAGY nem jár be az iskolába. Emellett Barátok köztet, Monika show és hasonló színvonalú sorozatokat/filmeket néznek. Plusz havi egyszer menstruálnak is.

Emellett naná, hogy ostobák, műveletlenek és az erkölcsi értékrendjük olyan alacsony,hogy szinte nincs is. Emellett, ha nincs igazuk azt nem fogadják el (és agresszívé válhatnak) és szerintük nekik mindig igazuk van.


Emellett nem csodálom, hogy a pasik szidják őket.


De mivel az érme kétoldalú, ezért a fent felsoroltak közül a menstruációt leszámítva minden igaz lehet a fiúkra is.


21/N

2013. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj, hogy sokszor (fiúk és lányok egyaránt) csak a két végletet látják. Nem minden fekete vagy fehér, van lila meg piros is meg millió más szín. És a legnagyobb baj hogy a fiúk azt hiszik hogy a lányoknak csak a kigyúrt bunkó állatok kellenek, a csendes odaadó, de csúnya senkinek. Holott nem csak 2 féle pasi van. Mint ahogy lányoknál se csak bombaalkatú "örömlány" vagy rusnya de hűséges van. És először ezt kellene észrevenni... A legtöbb konfliktus ebből van. Van amikor persze van alapja a szidásnak, de ne legyünk szűk látókörűek, és ne 1 lány/fiú(típus) alapján nyomjuk rá a bélyeget az összesre
2013. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem reszben igen. Nagyon sok rendes lany van, csak oket a fiuk eszre sem veszik, mert nem oltoznek kihivoan, nem jarnak diszkoba, nem feltunoskodnek. Pasik altalaban a hangos, buta, hivalkodo ribiket veszik csak eszre, ezert panaszkodnak folyton.

Vagy van a masik eset, amikor van egy rendes lany es mindenfele csajozos, diszkos link csavok rahajtanak, a lany nyilvan kikosarazza oket, mert neki rendes srac kell, aztan a csavok elhordjak mindenfele bekepzelt libanak.

En is sokat panaszkodtam regen a pasik miatt, aztan rajottem, hogy nem a kulso a legfontosabb, elkezdtem nyitni nem kimondottan helyes v meno sracok fele is es rajottem, hogy nem is olyan rosszak a pasik, mint hittem:-)

2013. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

1. az igaz, hogy a nők elférfiasodnak, de a pasik is elnőiesednek! olyan kiábrándító tud lenni, egyre több pasi olyan sértődékeny, nem értik a viccet, és néha már olyan mintha a pasik menstruálnának. :( férfit akarok, akivel lehet bátran hülyéskedni, nem pedig egy önbizalomhiányos srácra, akinek bizonygatni kell, hogy fú de tetszik.


természetesen vannak nagyon gonosz lányok, akik úgy utasítanak vissza valakit, hogy megalázza mindenki előtt, de az ilyen lányokon látszik hogy milyenek!

az, hogy valakinek nem jön be valaki és finoman visszautasítja semmi bunkóság nincs benne. senki sem tudja irányítani, hogy mi jöjjön be neki... :/ bárcsak lehetne!


egyébként nem csak ilyen eset van, hogy a pasinak okoznak fájdalmat, hanem lánynak is! engem is megaláztak tinikoromban, mégsem jöttem fel gykra kipanaszkodni magam, mert tudtam jól hogy vannak normális pasik.

2013. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Biztos van, akinek van rá alapja, mert gondolom sokan azért szidják őket, mert egyik-másik már elbánt velük. Az az alaptalan, mikor az összeset szidják néhány rossz tapasztalat miatt. Az meg hülyeség, mikor csak azért tartja valaki a másik nem képviselőit rossznak, mert alapból nincs náluk sikere.
2013. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

1. Válogatni mindenkinek joga van, szerintem ezért nem lehet megróni senkit.

2. Szerintem egyáltalán nincs alapja senkinek egy egész nemet szidni. Értem én, hogy rossz tapasztalataik vannak, de ezt nem kellene az egész nemre rávetíteni, mivel minden ember más. Nekem is van a férfiakkal egy rakás rossz tapasztalatom, mégsem szidom az egész nemet sosem, meg nem találok ki általánosító h*lyeségeket sem rájuk.

3. Mindig lesznek nők, akik dominálni akarnak, hiszen papucsok is vannak, akikkel meg lehet tenni. Pasik is vannak, akik dominálni akarnak, számomra például ez sem érthetőbb egy fikarcnyival sem, mivel az egyenrangú kapcsolatok híve vagyok. Viszont ez is beállítottság dolga, nem a nőket kell szidni, mert van olyan, aki nem akarja alárendelni magát egy férfinak. Elhiszem, hogy van olyan is, aki nem bírja elviselni, ha egy nő dirigálni próbál, de akkor arra az a megoldás, hogy tovább áll, és keres hozzáillő nőt, nem pedig az, hogy nekiáll szidni a nőket, hogy elférfiasodtak, meg dominálni akarnak. És ez csak egy példa a sok közül, az ócsárolási szempontok nagy része ugyanilyen, ugyanezzel a logikával le lehetne vezetni.

2013. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!