Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek hogy Magyaro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek hogy Magyarországon kétszer annyi szingli pasi van mint nő?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 19. 13:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Semmi.
2013. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj.Aki nem akar csajozni vagy akar,de nem tesz érte semmit persze,hogy egyedül van.

De az egyedülálló nem egyenlő a szinglivel!!!

2013. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

"Aki nem akar csajozni vagy akar,de nem tesz érte semmit persze,hogy egyedül van. "


Aki ronda mit tud tenni érte?

2013. ápr. 19. 13:14
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Ööööö... akkor valószínűleg Magyarországon sokkal több pasi van, mint nő. Mert ha közel egyforma a nők és a férfiak száma, ugyan hogy jöhet ki ilyen szám? Mármint annak a kétszer több kapcsolatban élő nőnek ki a párja?
2013. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Aki ronda semmit sem tehet ellene, mert férfiből túlkínálat van. Szóval aki olyan ronda, mint pl. én, akinél elképzelni sem lehetne ocsmányabb külsőt, annak csak a magány marad.
2013. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Na végre itt az igazsság! Mondtam én, hogy ez má rnem normális. Minden fiú ismerősöm egyedülálló ellenbe, az összes csaj, akit ismerek a csini cicababától az igénytelen dagadékik már foglalt. Szomorú, hogy én is pin@ nélkül szenvedek.
2013. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
szerintem 5x annyi is van
2013. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"De az egyedülálló nem egyenlő a szinglivel!!!"


WTF


"Mondjuk tegyél elleni valamit, ha annyira zavar"


Mit tudok tenni ha ronda vagyok?

Örülnék 81%-os ha befejeznéd az okoskodó provokálásod.

2013. ápr. 19. 13:19
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Márpedig ha ez a "sok az eszkimó, kevés a fóka" esete áll fenn (mert ez vagy számtanilag képtelenség, vagy ezeknek a nőknek egy része nőkkel él, vagy tényleg ennyivel több a pasi... esetleg minden pasinak két nője van :D), akkor meg mit lehet tenni? Ha egy nőre nagy a "kereslet", valószínűleg nem a (bocs) legnyomibbat, legélhetetlenebbet, legkellemetlenebbet, hanem az igényeinek legmegfelelőbbet.

A férfiak sem tesznek másképp ha több nő közül van lehetőségük választani.

Ez van.

2013. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
sokszor mondják,hogy több a nő mint férfi,ez igaz is,na de nem mindegy melyik korosztályban,50felett tényleg több a nő,illetve a szabad nő,de 20-30 között sajnos nem
2013. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!