Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy azért kezdene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért kezdenek kihalni belőlem az érzelmek és hajtok inkább csak a szexre, mert a csajok olyan keményen bánnak velem folyton a külsőm miatt?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha csak egy évre vissza megnézem az akkori énem, egy szánalmas, csöpögő, romantikus, érzelmes gyöké képe rajzolódik ki, aki esténként képes volt a párnáját csókolgatni. Ha belegondolok mekkora szánalomhegy voltam, ráébredek, hogy nem is vonzó egy ilyen lúzer a csajok szemében. Ellenben, első sikerem egy csajnál, akivel igaz csak a pettingik jutottam el, épp úgy értem el, hogy csak a szexre hajtottam, mindenféle nyálas, érzelmes jellemvonás nélkül. Talán ez is csak erősített abban, hogy az érzelmes lényem jobb elnyomni, még, ha mélyen belül sajnálatos mód mindig ott van bennem valahol. Viszont a sok elutasítás amit azóta is kapok csajoktól többnyire, eléggé undok, nőgyülölővő köcsöggé tett, aki ezek után már tényleg csak a szexre alkalmas eszközt látja a lányokban. Persze biztos vannak rendes lányok, csak ők külsőre nem az eseteim. Tapasztalataim szerint minél szebb egy lány, annál szemetebb a fiúkkal.
2013. ápr. 20. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A PÁRNÁJÁT CSÓKOLGATNI LOLLLLLL
2013. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Buta, előítéletes kis kö*csög vagy (még mindig).

Ha nőgyűlölő vagy, akkor kerüld el a lányokat.

ha egy nő férfigyűlölő, az nem keres férfit még szexre sem.


Nem is tudtam, hogy a férfiaknak érzelmeik vannak... mióta?

2013. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már egy lépéssel közelebb jutottál a probléma megoldásához, azzal, hogy felismerted. Egyébként a középutat válaszd. Mi nők ugyanis egyformán utáljuk a tapló köcsögöket és a nyáladzó lúzereket is. Legyél határozott, irányíts, érzékeltesd, hogy te vagy a FÉRFI. Hidd el, lehet ezt nem gyökér módon is.
2013. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehetséges, mert én is ugyan így vagyok mint te, csak nem csokolgattam a párnámat.22f
2013. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem találj valami elfoglaltságot, hobbit. Hidd el ezek többet érnek egy árkapcsolatnál.

Amugy örülj neki, hogy nem találtál magadnak nőt, mert az évvdl ezelötti stilusuddal, ugy is csak egy idő után dobott volna a lány, és az sokkal fájdalmassabb.

Ne szeresd egyire a nőket, nem érdemlik meg.

2013. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam régen, és mára én is megváltoztam érzelemmentesre:D Amúgy igen azért halnak ki belőled az érzelmek mert nincsenek belőle jó tapasztalataid(mint nekem is). Amúgy nem feltétlenül van az hogy minél szebb egy lány annál köcsögösebb. Inkább minél jobban rakja ki mindenét/minél jobban diétázik/minél jobban festi magát annál beképzeltebb és elutasítóbb persze :D

L

2013. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!