Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyi buta, primitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi buta, primitív, káromkodós ribizli gizi? Már normális barátnőt szeretnék végre, nem ilyet.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 17:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves 9. válaszoló, lehet, hogy te rohadtul büszke vagy rá, hogy tapló vagy és ilyen emberekkel veszed körül magad, erre azt tudom mondani, hogy egészségedre! Szerintem kiábrándító tud lenni, ha egy csaj úgy viselkedik, mint egy férfi, kilóg a kapanyél a szájából, minden lap tajt részegre issza magát stb. Káromkodni meg mindenki szokott csak a mérték nem mindegy! Sznob egyáltalán nem vagyok és én kérek elnézést, hogy nem szeretem, ha valaki idióta, te szereted a hülyéket én nem ezen ne vesszünk szerintem össze! Minden ember olyat vonz amilyen saját maga. :)
2013. ápr. 21. 11:53
 12/14 anonim ***** válasza:

Na álljunk már meg hé! Azért azt egy szóval sem mondtam,hogy egy iszákos gecy legyen a nő, nem tűröm az alkoholizmust. Stűzzel vassal kéne írtani az alkoholistákat, mint ahogy helyesen a vezetőség a cigarettás parasztokkal már megtette. Nem kell hozzámosni tehát az elkoholistaságot a könnyedebb felfogású, kevésbé konzervatív, exhibicionista és szókimondó jellemmel! mert én azt írtam, hogy izlésem szerint az ebben a témában jobb, mint ha valaki egy túlnevelt ,nagyon korlátok közt élő jellemű szerényke maca. Nem bírom az őzikéket, főleg, ha nehezen kapható.

Minél több szókimondó, laza, könnyáűvérű nőt akarok látni a világban. Én csak ennyit írtam. Szeretem a kedves, de rob anc lányokat. /miért? mert soha nem voltam családcentrikus/ így nyilván a szívem ehhez a típushoz húz.

2013. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hehe, szűzzel vassal irtani az alkoholistákat:)))
2013. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ne rémülj, meg, sajna még léteznek normális lányok is, csak egyre ritkábbak
2013. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!