Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki nem szeret bulizni, viszont szeretne már egy normális barátot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
én
2013. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a bulizás nem létfeltétel, nem csak bulikon lehet ismerkedni, ha ezt sem tudod, mért tartod magad normálisnak?
2013. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És te miért gondolod magad normálisnak, ha abból áll az egész napod, hogy másoknak próbálsz be-be szólogatni?!
2013. ápr. 16. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Hol írta, hogy normálisnak tartja magát?
2013. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs összekötve, hogy csak buliban lehetne ismerkedni, én soha nem járok, mégis szeretnék egy rendes barátot. talán még szégyellném is, ha a pasim egy buliban ismerném meg.
2013. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
buli? a noobok mennek oda. ha elég tökös vagy, akkor bármikor bárkihez odamész, és megszólítod :) én is utálok bulizni, de azon kívül IS szedtem már fel csajt. Akárhonnan lehet. Csak legyél érdekes a számára... különben én ugyan ilyen csajt keresnék, csak most valahogy.. nem tud senki érdekelni. már elegem lett a keresésből :D --C--
2013. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Persze, hogy igen. Ez a kettő között nem látok összefüggést. :) Attól még vágyhat normális kapcsolata, amiért nem szeret bulizni. Én sem vagyok nagy bulis, sőt ha lehet kerülőm a tucc-tucc zenés bulikat, de van 3 éves kapcsolatom. :)
2013. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem az összefüggést...

Főleg azért, mert az esetek nagy részében a bulikban szövődő kapcsolatokból nem lesz egy óriási szerelem...

2013. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze! Én is ilyen vagyok. Vagyis hát diszkókat nem szeretem, de ettől még ha pár embert áthívok magamhoz, akkor jól érzem magamat velük, tudunk bulizni, táncolni, stb, szóval így nézve szeretek bulizni, de diszkóba nem járok. A normális barátot pedig nem valószínű,hogy pont egy diszkóba találnám meg.;)
2013. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok...:)
2013. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!