Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen szerencsetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsetlen, hogy 4 honap alatt a tarskereson csakis gyogyeger, borzaszto ferfiakkal futottam ossze?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 01:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésedre a válaszom, hogy nem tudom, hogy hogyan lehetsz ilyen szerencsétlen.

De a témáról a véleményem az, hogy vannak fent normális férfiak is társkeresőn, bár én január óta társkeresőzöm, és belefutottam jó pár olyan férfiba beszélgetés terén, aki szintén az anyagi helyzetemmel nyitott, de akikkel normálisan el tudtam beszélgetni más témákról és eljutottunk az első randiig 2 hét levelezés után, ott is inkább csak azért nem lett következő randi, mert nem találtuk egymást vonzónak, mert bár a fényképeink aktuálisak voltak, de egy fénykép más, mint élőben.

De még mindig azt mondom, hogy jobban jártál azzal, hogy elsőre leszűrted és nem lett folytatása azokkal a férfiakkal a dolognak, mert hidd el jobban tud az fájni, mikor eljutsz az 5. randiig valakivel és már kezdesz fülig beleszeretni a másikba és akkor közli veled 5 nap eltűnés után e-mailban, hogy kedves vagy, okos vagy, szép vagy és talpraesett, de inkább hagyjuk a további randikat.

Amúgy pedig jótanács, hogy legyen bőséges adatlapod, amin rajta van, hogy mit szeretnél a másiktól és leírod benne őszintén, hogy milyen vagy jellemre és akkor olyan emberek fognak jó esetben írni neked, akiknek ez tetszik. Fényképből pedig átlagos fényképet tegyél fel, olyat, amilyen mindig is vagy, tehát ne külön a társkeresőre csinált fényképet, mert akkor élőben csalódás lesz a vége, hogy nem is úgy nézel ki mindig. Sok sikert kívánok és kitartást! 30N

2013. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Charlie30 ***** válasza:

Azt hiszem, legfeljebb átlagos adottságokkal rendelkezel, mégis átlagon felüli pasit keresel, ez lehet az oka annak, hogy aki Veled hajlandó randizni, az Neked nem tetszik.


Ne mondd már, hogy minden pasi b*meg-eket ír, meg azonnal kéri a telefonszámodat. Vannak ott normálisak is. De ha Neked a sportkocsi-kigyúrt test-zselézett haj kombó a nyerő, akkor nem csodálkozok...

2013. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, túl nagyok az igényeid. Vannak fent normális férfiak is, csak őket általában még válaszra sem méltatjátok, hanem az adoniszokkal kezdetek levelezni, akik egyértelműen csak a puncitokért vannak fent.

Egyébként naponta kapsz minimum 10-15 levelet, ha jól nézel ki sokkal többet is. Egy normális nőnek társkeresőn két hétnél nem kell több arra, hogy társra leljen.

2013. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Talán vehetnéd a bátorságot és te is írhatnál néha annak a pasinak aki neked szimpatikus az csak egy kib@szott levél lenne.
2013. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

én fél évig voltam fent egy társkeresőn, ez idő alatt 3 pasival volt rövidke kapcsolatom . (nem egy éjszakás, csak hamar vége lett. 1, másfél hónap illetve 3 hét:)


a negyedik férfi volt az akivel együtt maradtunk. másfél éve vagyunk házasok (3 éve együtt).


szóval nekem is tovább tartott, mint a te 4 hónapod. ráadásul én még az átlagos nőnek mondható szintet sem érem el külsőleg sajnos.


külsőleg is leginkább csak annyi elvárásom volt, hogy magasabb legyen nálam. mert valljuk be. elég érdekesen nézne ki egy 175 centis nő mellett egy 160 as pasi....

én ezt leszámítva mindig akkor ítéltem meg a pasikat ha kicsit megismertem őket személyesen. ezért is nem tartottak sokáig az olyan kapcsolatok amik az említett 3 sráccal voltak.


de legalább olyan pasit találtam akivel tényleg normálisan lehet beszélgetni, és soha semmiben nem hazudott amíg ismerkedtünk. igaz hogy fiatalabb nálam 3 évvel, de az meg nem érdekel. boldogok vagyunk.


tényleg sok az idióta, de nem minden férfi az aki ott van!!!


27/N

2013. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hol élsz te az ókori Spártában?
2013. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!