Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha egy pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy pasi nem akar kapcsolatot? Akkor mit akar?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy pasival. Tetszem neki, randiztunk már párszor. Eleinte mondott olyat hogy ő nem akar kapcsolatot, de ettől függetlenül találkozgatott velem. Szexet nem akart tőlem, mert semmi jelét nem mutatta, úriember volt velem. Pár találkozás után eltűnt, nem keresett többször. Ha azt mondta nem akar kapcsolatot, de tudta hogy én nem vagyok szexre kapható akkor miért randizott velem. És akkor miért hagyta abba velem? Meg ha nem akar kapcsolatot akkor mit akart pl velem?
2013. ápr. 21. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert bízott benne, hogy mégis összejöhet 1 vagy több alkalmas szexkapcsolat :) Az hogy a nő 1x azt mondja hogy nem vevő rá az még nem szentírás. Kicsit még várt a lehetőségre hátha jelét adod, de mivel nem adtad tovább állt :) 23/F
2013. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szeretne szexelni, de nem akar elköteleződni. Nem annyira bonyolult dolog, és a mai világban teljesen elfogadott. Csak te nem mentél bele, ezért dobott.
2013. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem akar kapcsolatot = nincsenek komoly szándékai

Szexet nem akar = mondja ő, de mégiscsak azért találkozgatott veled, hátha mégis összejön

Most már eltűnt = nem jött össze, most máshova jár "szerencsét próbálni"

2013. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én mondjuk nem mondtam hogy nem megyek bele, csak annyit mondtam hogy szűz vagyok még :D De lehet ez volt a baj.


Mondjuk azt is mondta hogy ez nem baj és hogy ő nem akar erőltetni semmit, és találkoztunk utána még 3-szor. De most meg semmi jelentkezés.

2013. ápr. 21. 08:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Felejtős!

Ő már elfelejtett, tedd azt te is!

2013. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a szüzesség bejelentése után tűnt volna el az elég egy értelmű lett volna szóval még talizott párszor nehogy azt hidd hogy ez a fő ok :) 23/F
2013. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaaj nemáár :( Én azt hittem ő más... Olyan kedves volt velem mindig meg jól elvoltunk. Nem nyomult, megcsókolni is csak kb engedéllyel mert. Azt hittem tényleg érdeklem... :(
2013. ápr. 21. 09:07
 8/10 A kérdező kommentje:
De azzal nagyon megaláznám magam ha írnék neki hogy most akkor mi lesz velünk? Csak hogy tisztázzuk és le tudjam magamban zárni.
2013. ápr. 21. 09:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Életet...
2013. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem aláznád meg magad. A Te életed, azt csinálsz, amit akarsz. Ha érdekel még a pasi, kérdezz rá de jobban tennéd, ha elfelejtenéd.
2013. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!