Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó lesz első találkozáshoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó lesz első találkozáshoz? Még ötleteket?

Figyelt kérdés
tehát van egy srác 18 éves én 16 vagyok, 1 hónapja bejelöltem facebookon mert halottam róla a közös ismerősünktől már jó sokat és akkro nagon sokat dumalgatunk mintha ezer éve ismernénk egymást. elhívtam egy talira azért csak jobb egy személyes találkozás mint fb-n való csevegés.. arra gondoltam hogy deák , budai vár, vagy margitszigetre mennénk ki ahol van füves terület és vennénk gumicukrot,üditöt és TEJSZÍNHABOT, arra gondoltam hogy megkérném csukja be a szemét és belenyomnám a tejszinhabot a szájába:d persze tudná h van nálam tejszínhab... és akkor igy legalább hülyéskedünk is és nem csak dumalgatunk szal nem csak ilyen alap ismerkedés lenen az egész... szerintetek ez jó öötlet? nekem nagyon tetszik a srác, többet szeretnék majd mint barátság :)

2013. ápr. 20. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tartanék attól,hogy az orromba nyomod,de amúgy jó :)
2013. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az őszinte véleményre vagy kíváncsi, szerintem első találkozásra ez a tejszínhabos dolog elég érdekes...én nem tenném a helyedben. A többi stimmel. :)
2013. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan jutnak ilyen dolgok az eszedbe. Én azért furcsállnám ha valaki tejszínhabot nyomna a számba. Attól hogy nem csinálsz hülyeségeket még lehet hülyéskedni :D
2013. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a tejszínhabos dolog elég meredek....Eszembe nem jutna ilyen :D Szerintem ne tedd.
2013. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "tejszínhabos" dolgot a fiúnak kell csinálni. Bumm csika csika bumm csika csika páh. Egyébként jó, de a gumicukrot meg a tejszínhabot hanyagold.
2013. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!