Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Tippek, hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Tippek, hasonló tapasztalatok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, még nem volt komoly kapcsolatom, azért mert nem akartam, nem éreztem úgy, hogy kellene valaki mellém, nem akartam/akarok csak azért összejönni valakivel, hogy tudjam elmondani, hogy kapcsolatban vagyok. Kavarás már volt de nem szeretem az ilyen bulikban csókolózós sztorikat, ezért nem is csinálok ilyesmit (tudom, hogy abban semmi nincsen, de az valahogy nem az én világom.)Sokan hívnak találkozni, meg minden, de sosem megyek el (van akivel nem akarok, annak általában meg is mondom a szemébe) vagy egyszerűen nem merek, mert félek bízni az emberekben, pl. ha összeszeretnék jönni valakivel, és Ő is velem, akkor valamiért nem bízok, még, hogyha tudom az illetőről, hogy nem verne át. Mostmár nagyon kezd idegesíteni, hogy körül vagyok véve pasikkal, jönnek, keresnek, érdeklődnek, és mindig valamivel elrontom az esélyt, legfőképpen azzal, hogy nem megyek el találkozni vele vagy nem írok vissza smsére. Tudom, hogy gyakorlatilag én b*szom el az egészet, de nem tudtam még ezen változtatni, és tudom, hogy ha nem próbálom meg, akkor ez nem fog magától változni. Valakinek valami tanácsa, hogy hogyan vegyem rá magam?:s (nem témával kapcsolatos "választ" kérlek ne írjatok, nem vagyok kiváncsi rá (:) köszönöm.
2013. márc. 31. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ilyen idős korban még nem érzed hogy itt az ideje, akkor nem kell elkapkodni . ráérsz még vele
2013. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jajj, azt kifelejtettem, hogy mostmár sokszor jó volna valakit magam mellett tudni, egy összebújós délután, hétvége, és valaki már én is szeretnék "úgy" szeretni :)
2013. márc. 31. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezt saját magaddal kell megbeszélni. Valóban akarod azt a srácot? Valóban szeretnél vele, vagy akárkivel egy kapcsolatot?

Talán majd késöbb, ha a tested jelzi erős vágy formájában a pasik hiányát, akkor valószinüleg ez meg fog változni.

2013. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom, és magammal próbálom ezt az egészet "megbeszélni", tisztázni, csak úgy mellékesen gondoltam, hátha valakinek ismerős az egész és tudna tanácsokat adni, köszönöm válaszod, ment a zöld kezecske :)
2013. márc. 31. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!