Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiba volt rákérdezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt rákérdezni?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy lánnyaln Lassù a tempò, mert szerintem jobb ha úgy alakul ki a kapcsolat ha már nagyon ismered a másikat. Szòval már a 10.randink is megvolt és gondoltam hogy most már ő is akarja hogy tovább lépjünk és kivárva a pillanatot(mikor is megijedt egy kutyátòl) meg akartam fogni a kezét és ő nem engedte. Az este folyamán megpròbáltam egy hasonlò szituáciòban de akkor se hagyta... Igazábòl nem értem miért és ezért randi után írtam neki fbon hogy mi volt a baj ezzel? Láttam hogy megnézte, de utána megjelölte olvasatlannak...Hiba volt erre rákérdezni?
2013. ápr. 21. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mekkora egy (Ö=%'"Ö(+§! ez a csaj...
2013. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogy kell megjelölni olvasatlannak? :O


Amúgy ritka prűd egy csaj...Azt mondanám, hogy nem akar tőled semmit, de 10 randi az 10 randi. Hülye csaj. XD


17/L

2013. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanígy van. Szeretek megismerni valakit mielőtt összejövök vele. De a 10. randi az már nem olyan kevés.. Én lány vagyok és kb. ugyanitt tartunk a sráccal, és kezdünk egymás iránt úgy érezni.. Ha megfogná a kezem mikor félek nagyon jól esne.. Nem szeretnélek megsérteni, de lehet hogy a csajnak úgy nem jössz be, és csak sajnálatból, vagy nem tudom miért találkozik veled..:/
2013. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elolvasta, de megjelölte olvasatlannak... Ne kombinálj már. Én is csinálok ilyet, amikor felületesen elolvasok valamit, de úgy ítélem meg, hogy túl bonyolult vagy fontos ahhoz, hogy most válaszoljak rá. Majd ha mondd is valamit, akkor kezdj el gondolkodni rajta.. :)


19/F

2013. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor az nem gáz hogy szòvá tettem?
2013. ápr. 21. 10:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt hiba rákérdezni...sőt! 10. randi után már jobbára az emberek a csókon is túl vannak! Ezzel nem azt akarom mondani hogy veled van a baj! Szerintem Te többet érzel a lány iránt mint ő irántad! Jól tetted hogy rákérdeztél! De ha nem válaszol neked napokig akkor szerintem vedd egyértelműnek hogy ő csak barátként tekint rád!
2013. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak azért fura mert mikor beszélgetünk fbon már volt rá célzàsa hogy nyugodtan megfoghatnám a kezét..szòval fogalmam sincs hogy most mivan...
2013. ápr. 21. 10:22
 8/11 anonim ***** válasza:

"Akkor az nem gáz hogy szòvá tettem?"

Nem gáz, ha gondolsz valamire vagy valamit nem értesz vele kapcsolatban, akkor általában inkább érdemes akkor kimondani, mint hetekkel később támadásszerűen a fejéhez vágni. Ne félj tőle, nem harap. Jobb, ha tisztázzátok, hogy mindketten mit akartok, mire gondoltok, mit éreztek.

2013. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Habi az a csaj.. Csak face-n nagy a szája.;)
2013. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyennel én is találkoztam, csak akkor még nem volt fb, vagy nem volt divat.

Annak is csak a keze járt, hogy mit kéne csinálni...

hülyék ezek.

2013. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!