Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jöttetek már rá hogy feleslege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már rá hogy felesleges volt valaki után teperni? Tanulságos volt?

Figyelt kérdés

Amikor valaki érdekel, meg tetszik, és akarsz valamit tőle, de aztán sok erőlködés után rájössz, hogy nem is volt értelme, mert nem olyan, mint ameliyennek elképzeltétek.

Tanultatok belőle?



2013. ápr. 15. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen volt és tanultam nagyon sokat :)
2013. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Vackorka ***** válasza:
Igen volt nem is egyszer, és igen tanulságos volt, nagyon is. Azóta lett jobb személyiségem, aminek már nagy hasznát veszem a nőknél :)
2013. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos:( egyszer volt
2013. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Külsejére gondolsz, vagy belső?
2013. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Volt 2×. Az egyik esetben a csaj a számomra majdnem tökéletes kategóriába esett, szerelmes voltam belé, de rájöttem, hogy egy kis ribi (nem akarok obszcén szavakat leírni)... amúgy páran úgy is hívták, hogy R×b×nc!

Talán nem véletlenül. Második alkalommal a lány szépsége fogott meg, de sajna olyan volt mint egy Ming-váza.

Kívülről szép és törékeny; belülről semmi, csupán az önszemélyiség egy elfeledett szikrája.

2013. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt...és nagyon fájt..rengeteget tanultam.most barátok vagyunk de nekem is már más tetszik:))
2013. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Belső, viselkedése
2013. ápr. 15. 18:32
 8/13 anonim ***** válasza:
7 Az gáz, mert azon nem lehet változtatni. Ha külső lett volna akkor könnyű lett volna a dolgod, de igy esélytelen.
2013. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Volt...még mindig tart. Fél éve próbálok elfelejteni valakit, de az a baj, hogy a sok elutasítás ellenére sem ábrándultam ki belőle, pedig akkor milyen könnyű lenne :/

Rájöttem, hogy nem elég ha átlapozom ezt az oldalt az életemben, hanem ki is kell tépjem, különben hajlamos vagyok rá, hogy újra fellapozzam. Ezzel meg csak saját magamnak okozok újra és újra fájdalmat ...

2013. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen volt. örök kamasz vagyok, nem tanultam! :-)
2013. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!