Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha egy lánynak sem tetszenétek és sok lány ki is gúnyolt volna már titeket, feladnátok egy életrea csajozást vagy próbáloznátok annak ellenére, hogy folyton csak a kudarcokat kapjátok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz csak most más körökben mint ahol eleddig.
2013. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretnél barátnőt, és nem vagy magabiztos sem, akkor változtass a kinézeteden..
2013. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd fel a csajozást egy életre, aztán sírj itt.
2013. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem "próbálkozok", hanem tervszerűen csinálom a dolgokat, és tanulok a hibáimból. Nem 100x ugyanúgy nekimegyek fejjel a betonfalnak, hátha ezúttal majd sikerül átmenni rajta.
2013. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is tervszerűen csinálom, pedig már rengeteg elutasítást kaptam. De ezek azok az utak, ahogyan nem lehet egy undorítóan ocsmány férfinek barátnőt szereznie. Előbb vagy utóbb találok egy olyat, ahol lehet.
2013. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkoznék tovább, ki tudja mikor találsz egy lányt akinek tetszel. Egyébként pedig ha lejjebb teszed a mércét, akkor lehet h nagyobb sikered lesz:) (kivéve persze ha már a legrondább lányoknál is próbálkoztál:D)
2013. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valaki majd így fog szeretni amilyen vagy.;)
2013. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hogyan próbálkozol, hogyan csajozol. Ha csúnya vagy nem elég annyi, hogy megbököd facebookon, vagy ráírsz, hogy mizu. Nem elég annyi h "szia, aranyosnak tűnsz, eljössz velem valahova?" Így esélyed sincs. Egyedinek kell lenned, és semmiképp sem nyomulósnak, mert az nagyon visszataszító.
2013. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Változtatnék a megjelenésemen, ha eddig nem tettem, elkezdenék sportolni, megpróbálnék magabiztosabb lenni, esetleg lejjebb adnék az elvárásaimból.
2013. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!