Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok ilyen kegyetlenek, mit élveztek abban, hogy kigúnyoltok, kinevettek fiúkat a külsejük miatt? Mégis nektek hogy esne, ha valaki gúnyolna titeket?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
GRATULÁLUNK ÖN MEG A 1000IK LÁTOGATÓ AKI ÁLTALÁNOSIT ÉS SAJNÁLTATJA MAGÁT.
2013. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A nőket épp igykigúnyolják a srácok. Egyébként gondolom nagyon fiatal vagy mert ez késöbb nem szokás.... Ez általános iskolában fordul elő általában....
2013. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én gúnyolom azt aki megérdemli, úgyhogy meg van az egyensúly...
2013. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Muffin
2013. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Érdekes csak ezen a héten két nap is kigúnyoltatk különböző csajok. Lényegében csak nevetgéltek, de rosszul esett, nem tehetek róla, hogy csúnya vagyok, elég baj az nekem, hogy emiatt sosem lehet barátnőm.
2013. ápr. 20. 22:26
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja, mert csúnya arcom van, ezt örököltem sajnos, kösz a kedvességed.
2013. ápr. 20. 22:34
 7/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, engem is sokat cikiztek régen. Próbáltam összekapni magam, normálisan öltözni, szolidan sminkelni, sportolni, kihozni magamból a maximumot. Azóta nem cikiznek (max néhány retard azért amilyen 10 éve voltam, azok meg nem igazán érdekelnek)

Szóval ha ilyen kis nyünyüke vagy akkor tuti hogy ki is fognak gúnyolni. Ha azt látnák rajtad hogy mindent megteszel hogy a legtöbbet hozd ki magadból, bejönnél nekik.

2013. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert az életbben semmiért nem kellett még megdolgozniuk, minden ingyen az ölükbe hullott és el vannak szállva maguktól.
2013. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként pont nem rég vettem új ruhákat, hogy lássák, hogy igényes vagyok és nem ezer éves ronygokban járok, erre tessék, csak belém kell kötni. Sokszor már úgy érzem, hogy a lányok valamiért szándékosan engem bántanak, mintha ez lenne a sorsom, hogy minél több lány ártson nekem.
2013. ápr. 20. 22:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nyafis vagy, nálam se lenne esélyed, pedig nem tudom hogy nézel ki, így nem a csúnyaságod korlátoz a csajozásban. A jó pasi jól érzi magát a bőrében. Ne siránkozz, légy határozott, légy férfi. (nem egoista nagypofájú bunkó, hanem határozott férfi, fontos különbség)
2013. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!