Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy döntöttem leszólítom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem leszólítom, beszélgetünk. Na de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ismerek egy srácot, akivel eddig még nem nagyon volt alkalmam beszélgetni, de nagyon tetszik. Közel lakik hozzám, és tudom róla, hogy jár fociedzésekre. Ezért arra jutottam, hogy egyik nap edzés előtt elsétálok a pálya felé, és "véletlenül" pont szembe fog velem jönni. Megkérdezem h "most lesz edzés?" és így pár mondatot váltunk az edzésről meg ilyesmiről. Próbálok közben vele flörtölni, de kéne valami "kulcsmondat", ami hozza magával a folytatást, a következő találkát, mivel amúgy nem szoktunk összefutni, szóval ebben a pár percben kéne megbeszélni valamit úgy, h ne legyek rámászós. Mivel ő elég bátortalan, egyáltalán nem csajozós típus, ezért biztos h nem fog magától elhívni "randizni". Tehát legalább valami olyasmi kéne, h "unatkozom". Tudtok valami jót mondani?:)

20 évesek vagyunk amúgy.


2013. ápr. 21. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mint fiú, elgondolkodtató. Hogyan is közeledjen hozzám a csaj?


Először is, ha bátortalan, akkor megalapozott, hogy te kezdeményezz. Ezzel nincs gond.

Foci edzés? Türelmetlen lesz, hogy el fog késni, és feltartóztatod. Ugyanakkor, ha nem teszel mély benyomást, nem tetszik azonnal meg benned valami, akkor egy kemény edzés végére el is felejti kivel találkozott.

Én azt mondanám, hogy menj el az edzésre, nézd a nézőtérről. Ha terem foci, akkor biztos van kispad, ahova leülhettek. Hogy ne üldögélj egyedül, vidd a barátnődet, és kuncogjátok végig az edzést. Ne túl feltűnően, azért csitrinek ne nézzenek, de azért figyeljenek fel rátok. Lefogadom az egész csapat felfigyel majd, így majd ő is. Ez kezdetnek elég. Közben amíg pihen, vagy nyújt vagy valami, megpróbálhatod elkapni a tekintetét, és mosolyogj rá. Az már bőven elég lesz neki, hogy gondolkodjon, észrevegyen.

Következő edzésen meg mehet a "most lesz az edzés?" leszólítás. Bátrabb lesz, hisz nem most lát életében először, illetve volt ideje eldönteni magában, hogy tetszel-e neki vagy sem, nem éri meglepetés.


Valami ilyennek én bedőlnék, és adnék egy esélyt a megismerésre, ha már a csaj is akarja.


22/F

2013. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó ötlet ez a véletlen összefutunk dolog. Én sztem behívnálak edzésre, bár mindig utáltam, h nézik a játékom. Ha nem jönnél be, akkor rendesen játszanék, próbálnám kizárni a figyelmet, de ha bejönnél, akkor sztem nem játszanék komolyan, s sokszor kitekintenék rád, amiért persze az edző b*szna le. Utóbbi esetében várd meg, h kijöjjek, ne befelé szólíts le (amikor folyik rólam az izzadtság), mert az nekem se lenne kellemes. Ezután valahogy tudasd velem, ezt már rád bízom, de itt már nyíltan is mondhatod a terveid. Nálam ez bejönne, de nem tudom, h másnál is így lenne ez. Mi férfiak sem vagyunk egyformák, de legalább nem vagyunk olyan bonyolultak, mint a nők. Én se vok egyébként csajozós típus. Lehet, h b*za a kiszemelt, bár ez elég sértő, ezt ne nagyon emlegesd, rossz fényt vethet rád is, ha ilyenekkel dobálózol, még ha igaz is. Ha nem jön össze a sráccal, akkor küldj egy képet, s megbeszélhetjük.
2013. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. ápr. 21. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!