Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, hogy vagytok képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy vagytok képesek ennyire sokan vonzódni a négerekhez, csak én undorodom tőlük, csak én látom rondának őket, csak én nem tudnék elképzelni kapcsolatot és gyerekeket négertől?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vonzódom a négerekhez (úgy btw a sárgákhoz sem).
2013. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
:D Én még sosem vonzódtam négerhez.
2013. márc. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát négerekhez per pillanat úgy vagyok vele, hogy nem tudnék vonzóni... de azt bevallom, hogy van olyan ázsiai, ill. latin (nem cigány, aki nem tudná a különbséget) fiú, aki megfog... de ettől még a magyarokat részesítem előnyben.
2013. márc. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Nem vagyok csaj, de


*Fe-hér ha ta lom fe-hér ha-ta-lom"... :D :D


Amúgy azzal nagyon is egyetértek hogy a népeknek nem kellene ennyire keverednie. Németország tele van törökkel, frankhon fekákkal, anglia mindenféle random bevándorlókkal, az USA mexikóiakkal és nekünk is megvan a kedvenc etnikumunk.

2013. márc. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát tudod, vannak olyanok, akik nem bőrszínhez meg rasszhoz vonzódnak, hanem emberekhez. Ilyen egyszerű.
2013. márc. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom,elég érdekes,hogy ilyen a szinük...

Pasi vagyok,a fekete meztelen női test egyenesen csúnya számomra.

Az élet egyéb területein,mint munka,haverság,zene stb. semmi gond velük.

2013. márc. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Christian Death ***** válasza:
25%
Mert a csajoknak a méret a lényeg.
2013. márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy csak félig tartozik ide, de pont a héten láttam egy koreai-afroamerikai KEVERÉKET! Hát valami rémes. Koreai szemek ("ferdeszem") mellé feka haj meg szín. (A tetejébe még aggresszív is volt szóval lehet még Lakatoséknak is köze van a dologhoz)
2013. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
szerintem is nagyon rondák 21/F
2013. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is az a normális, ha mindenki a saját rasszához vonzódik... :) Az a legszebb! :)
2013. márc. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!