Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék aranyos, kedves, szingli lányokkal manapság? 21/f

Figyelt kérdés
Sok helyen keresgéltem már de mindig csak r*bancokba botlok bele :/
2013. ápr. 21. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Azok a felesleges körök...ugye-ugye? ;)
2013. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint sok rossz helyen keresgéltél...
2013. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem itt az biztos. Itt nagyrészt habzó szájú feministák vannak.
2013. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21 évesen ne akarj komoly kapcsolatot. Ráérsz azzal. Használd a kevésbé kedves és aranyos lányokat. :)
2013. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a megfelelő lány olyan ritka, hogy nem érdemes a keresésével foglalkozni. Vagy véletlenül belefutsz, vagy nem.
2013. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szerintem a feltétele, hogy egy nő ne legyen r*banc: a legfontosabb az intelligencia, hogy a nőnek legyenek önálló gondolatai és különbséget tudjon tenni hasznos és haszontalan dolgok között (erre kb .a nők 2-3% képes). Ez után szükséges a jó neveltetés (ezen óriási hangsúly van, nem hátrány ha a lány pl. katolikus családban nő fel), jó családi háttér (nem elvált szülők, az szinte garancia a félresiklása) és tinédzserkorban megfelelő társaság (elég 1 r*banc barátnő és már ott van a késztetés, hogy kipróbáljon dolgokat).

Gyakorlatilag kb. 75-80 lányból 1 tisztességes manapság. Jellemzően Ő is foglalt.

2013. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22:15: Látom a matek és a becslés már megy. Most tanuld a törit. :)))
2013. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hogy nézőőő ki?
2013. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát é pl annak tartom magam, bár csak 16 vagyok, én meg ilyen fiúkat keresek, amúgy suli, koncertk? :) pajkospeti te meg mekkora egy idióta vagy, azt amit írtál leginkább úgy tudom elképzelni, hogy futószalagon gyártott emberek mennek, ahol ha csak egy kicsi hiba is éri őket egyenesen ki kell dobni a kukába, jesszus, mi van akkor ha valaki nem katolikus családban nevelkedik? nem tapasztalja a bálványimádást, a fényűzést és a valláshoz már csak lazán kapcsolódó dolgokat azta...és ha van 1 ribanc barátnője akkor már ő is az lesz? mivan el kéne zárni az embereket egy bazilikában? az általad lefestett lány egy zárdában nevelkedett apáca, rengeteg ribanc ismerősöm van/volt és inkább szánalmasnak tartom őket, nem pedig arra gondolok, hogy milyen szexjátékot kérek jövő karácsonyra...
2013. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és persze ha elválnak a szülei valamilyen okból, az is ugye garancia arra, hogy egy ribanc lesz, hogyne
2013. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!